Помощ за суб
-
merio
Помощ за суб
Значи искам да си направя един суб но нито разполагам с чертеж нито със драйвер мисля да е със 15" във затворен обем ако някой има готов проект нека пише мерси предварително 
-
Rumen Zografov
- BG Audio Team™

- Мнения: 736
- Регистриран на: Вто Окт 18, 2005 12:00 am
- Местоположение: София
- Обратна връзка:
- Ivo_Hristev
- BG Audio Team™

- Мнения: 1209
- Регистриран на: Вто Авг 03, 2004 12:00 am
- Местоположение: Sofia
- Обратна връзка:
-
merio
-
merio
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


