Помощ за суб

Имам говорител, каква кутия да му направя?
Имам кутия какъв говорител да и сложа?
И за неща от рода.
Съобщение
Автор
merio

Помощ за суб

#1 Мнение от merio »

Значи искам да си направя един суб но нито разполагам с чертеж нито със драйвер мисля да е със 15" във затворен обем ако някой има готов проект нека пише мерси предварително :)

Rumen Zografov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 736
Регистриран на: Вто Окт 18, 2005 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#2 Мнение от Rumen Zografov »

Преди всичко трябва да разполагаш със знания и общ поглед над нещата :wink: Аз,лично,ти препоръчвам първо да почетеш теория и едва след това да пристъпиш към избора на конкретен драйвер,конкретна конструкция и план за действие.Въпросите идват едва тогава... :wink:

Пожелавам ти успех и силно желание!!! :)
Изображение

Аватар
Ivo_Hristev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1209
Регистриран на: Вто Авг 03, 2004 12:00 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

#3 Мнение от Ivo_Hristev »

Здравей,
има и друг вариант: да използваш готов проект. За целта обаче пак трябва да си ориентиран какво искаш да постигнеш.

Успех

merio

#4 Мнение от merio »

еми така ще е най добре с готов проект
ако някой има нега го прати

bachelor
има опит
има опит
Мнения: 202
Регистриран на: Чет Авг 10, 2006 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#5 Мнение от bachelor »

merio написа:еми така ще е най добре с готов проект
ако някой има нега го прати
Във форума има доста публикувани проекти, че даже може да попиташ някой за прослушване... :)

Аватар
rusnache
има известен опит
има известен опит
Мнения: 153
Регистриран на: Съб Юли 14, 2007 12:00 am
Местоположение: Софията
Обратна връзка:

#6 Мнение от rusnache »

А тоз суб за какво мислиш да го ползваш?????
Поне да може някой да ти каже към кой проект да се насочиш, че като гледам немаш почти никакво понятие от нещата.

merio

#7 Мнение от merio »

значи трябва ми не кой знае каква мощност към 80-90 вата реални за във нас

Аватар
rusnache
има известен опит
има известен опит
Мнения: 153
Регистриран на: Съб Юли 14, 2007 12:00 am
Местоположение: Софията
Обратна връзка:

#8 Мнение от rusnache »

Домашно кино или слушане на музика или ??????

merio

#9 Мнение от merio »

не за домашно кино а за слушане на музика
ще го вържа на един паинер А-351R

Публикувай отговор

Обратно към “Тонколони”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта