Смятам да си купя тонколони.

Имам говорител, каква кутия да му направя?
Имам кутия какъв говорител да и сложа?
И за неща от рода.
Съобщение
Автор
Аватар
barzaka
чете
Мнения: 9
Регистриран на: Съб Сеп 15, 2007 12:00 am
Обратна връзка:

Смятам да си купя тонколони.

#1 Мнение от barzaka »

Имам си една мечта да си взема нещо което е качествено и естествено което да е доста високо, за да се чуствам като в дискотека. :D

Та на въпроса. Какви тонколони ще ми препоръчате ? Парите които съм заделил са от 300 до 350лв.

Незнам какво трябва да добавя, но като цяло искам да са готови и направо да ги купя и да им се радвам.

Мерси много.

Nanko Rusev
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 2317
Регистриран на: Вто Окт 25, 2005 12:00 am
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Смятам да си купя тонколони.

#2 Мнение от Nanko Rusev »

barzaka написа:Имам си една мечта да си взема нещо което е качествено и естествено което да е доста високо, за да се чуствам като в дискотека. :D

Та на въпроса. Какви тонколони ще ми препоръчате ? Парите които съм заделил са от 300 до 350лв.

Незнам какво трябва да добавя, но като цяло искам да са готови и направо да ги купя и да им се радвам.

Мерси много.


За тези пари няма как 8O

Аватар
Vasil Nikolov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 309
Регистриран на: Нед Фев 05, 2006 1:00 am
Местоположение: Plovdiv
Обратна връзка:

Re: Смятам да си купя тонколони.

#3 Мнение от Vasil Nikolov »

barzaka написа:Незнам какво трябва да добавя, но като цяло искам да са готови и направо да ги купя и да им се радвам.

Трябва да добавиш повечко пари :wink: :D

Аватар
barzaka
чете
Мнения: 9
Регистриран на: Съб Сеп 15, 2007 12:00 am
Обратна връзка:

#4 Мнение от barzaka »

Е добре ко ще ми кажете, че 350лв не са пари ли ? За тези пари какви тонколони мога да си взема?

Аватар
Vasil Nikolov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 309
Регистриран на: Нед Фев 05, 2006 1:00 am
Местоположение: Plovdiv
Обратна връзка:

#5 Мнение от Vasil Nikolov »

barzaka написа:Е добре ко ще ми кажете, че 350лв не са пари ли ? За тези пари какви тонколони мога да си взема?

Некви боклуци можеш да си вземеш за тия пари или само говорителите, например 2 фулрейнджа и да си направиш хорни.Оправай са Успех :D

aleksandurg
чете и пита
чете и пита
Мнения: 90
Регистриран на: Сря Юли 18, 2007 12:00 am
Местоположение: Свищов

Re: Смятам да си купя тонколони.

#6 Мнение от aleksandurg »

barzaka написа:качествено , за да се чуствам като в дискотека. :D
.

Тои явно има предвид нещо по семпло , така че смъкнете летвата :D
от думите му разбирам че иска нещо да праи бум бум да се чувства кът в дискотека човека и със сигурност не е толкова претензиозен къто нас :wink:

Nanko Rusev
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 2317
Регистриран на: Вто Окт 25, 2005 12:00 am
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Смятам да си купя тонколони.

#7 Мнение от Nanko Rusev »

aleksandurg написа:
barzaka написа:качествено , за да се чуствам като в дискотека. :D
.

Тои явно има предвид нещо по семпло , така че смъкнете летвата :D
от думите му разбирам че иска нещо да праи бум бум да се чувства кът в дискотека човека и със сигурност не е толкова претензиозен къто нас :wink:



В техномаркет има "хубави" Елит по под 200 лева чифта. За 300 сигурно е "топ"-модела им. 8O Високи са ....

Аватар
barzaka
чете
Мнения: 9
Регистриран на: Съб Сеп 15, 2007 12:00 am
Обратна връзка:

#9 Мнение от barzaka »

Немога да разбера какъв ви е проблема ? Аз моля да ми кажете за определени пари какво мога да си купя. Не е ли така ? Или ме разбирате погрешно ? Кажете ми това което за тези пари мога да си купя и е най-доброто за ТЕЗИ ПАРИ!

Се едно гледам тема как някой иска да си купи GSM , тъй като доста гледах такива теми, най-интересното беше следното. Спореха за какво ли не, от до, от игла до конец, но никой не каза едно нещо. ВАЖНОТО Е ЧЕ ЩЕ ВЪРШИ РАБОТА!

Знам, нямам парите за такива тонколони които вие хвалите, дано не бъркам, но според мен поне половината нямате такива тонколони които просто казахте, че са много скъпи.

Еми мамка му! Имам само толкова пари, неможели да им се нарадвам като си купя нещо? Сега искам това нещо да са тонколони.

Незнам защо неискате да помогнете, а само надхвалвате дадени тонколони (макар че в темата няма нищо за по-високо качествени тонколони).

Просто е, имам толкова пари, ще си купя това което мога.
Ако съм богат като вас мислите ли че щях да вляза тук, а нямаше направо да си купувам квот ми скимне?

Просто реших да попитам, за да избера най-правилното за моите възможности.

Примерно: Неска бях в един магазин, видях тези тонколони комплекта 2те 319лв , модел Pioneer CS 5070. Какво ще кажете за тях ?
http://www.pioneer.eu/eur/products/42/9 ... index.html

Ivan Rachev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1914
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#10 Мнение от Ivan Rachev »

... :) споко , просто се опитваме да ти обясним , че за сумата която си отделил няма абсолютно никакво значение какво точно ще купиш. Ориентирай се към нещо 2-ра ръка , въпреки че с този бюджет и там избора ще е пчти никакъв .
Aeroponic-LedGarden
Etheraudio
Metropolis

Аватар
barzaka
чете
Мнения: 9
Регистриран на: Съб Сеп 15, 2007 12:00 am
Обратна връзка:

#11 Мнение от barzaka »

Предполагам между Pioneer и Елит има разлика ? Или аз нещо бъркам? И все пак още никой не е предложил даден модел на дадена фирма.

И да, извинете за пропуска ми. Не искам 2ра ръка, искам първа.

audiouser

#12 Мнение от audiouser »

Виж аз не претендирам че разбирам много от колони, просто ще ти напиша какъв беше моя избор когато реших да взимам колони. Спрях се на Pipaudio (някой може би ще каже че много ги хваля, напротив слушах и други които наистина бяха страхотни като звучене но все пак и на мен бюджета не ми беше голям) значи модела е PJ-120B ето и линк: http://pipaudio.com/curr_product.cgi?sh ... bg&userID= Уж са български ама май всичко е китайско в тях, ама то пък то вече кое не се прави там, няма значение къде е правено а как.

PS: Цената им е 370 на ул. Поп Богомил (поне толкова беше преди повече от половин година)

Nanko Rusev
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 2317
Регистриран на: Вто Окт 25, 2005 12:00 am
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

#13 Мнение от Nanko Rusev »

bronc написа:Всички много добре знаете, че за тези пари може да се направи нещо, което да става за слушане. Едва ли иска нещо Hi-End..


Преди да си пишеш това какво знаят "всички" във форума, можеше да прочетеш и темата?

barzaka написа:...Незнам какво трябва да добавя, но като цяло искам да са готови и направо да ги купя и да им се радвам.
Мерси много.

Boqn Nikolov
има известен опит
има известен опит
Мнения: 154
Регистриран на: Нед Дек 31, 2006 1:00 am
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

#14 Мнение от Boqn Nikolov »

А на какъф усилвател ще ги пускаш :wink: .Тогава вече можеш да очакваш към какво да те насочим :wink:
Когато има толкова случайности, търси закономерност.

Публикувай отговор

Обратно към “Тонколони”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта