вапрос
-
ivanre
вапрос
Здравеите интересувам се от тези тонколони VISATON ATLAS DSM MK II --- http://lark-bg.com/sp/visaatdsmmkii.html дали са добри ако знае някои цената в http://lark-bg.com и дали си засложават ?
-
pioneer4o
тонколони...
За контакти:
e-mail: vroom@mail.bg
Пишеше го най-отдолу,ама няма кой да прочете... Напиши им един мейл и ги питай
e-mail: vroom@mail.bg
Пишеше го най-отдолу,ама няма кой да прочете... Напиши им един мейл и ги питай
-
ivanre
Re: тонколони...
pioneer4o написа:За контакти:
e-mail: vroom@mail.bg
Пишеше го най-отдолу,ама няма кой да прочете... Напиши им един мейл и ги питай
a ниякои да даде мнения
- Ivo_Hristev
- BG Audio Team™

- Мнения: 1209
- Регистриран на: Вто Авг 03, 2004 12:00 am
- Местоположение: Sofia
- Обратна връзка:
-
ivanre
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост