вапрос

Имам говорител, каква кутия да му направя?
Имам кутия какъв говорител да и сложа?
И за неща от рода.
Съобщение
Автор
ivanre

вапрос

#1 Мнение от ivanre »

Здравеите интересувам се от тези тонколони VISATON ATLAS DSM MK II --- http://lark-bg.com/sp/visaatdsmmkii.html дали са добри ако знае някои цената в http://lark-bg.com и дали си засложават ?

pioneer4o

тонколони...

#2 Мнение от pioneer4o »

За контакти:

e-mail: vroom@mail.bg

Пишеше го най-отдолу,ама няма кой да прочете... Напиши им един мейл и ги питай ;)

ivanre

Re: тонколони...

#3 Мнение от ivanre »

pioneer4o написа:За контакти:

e-mail: vroom@mail.bg

Пишеше го най-отдолу,ама няма кой да прочете... Напиши им един мейл и ги питай ;)





a ниякои да даде мнения

Аватар
Ivo_Hristev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1209
Регистриран на: Вто Авг 03, 2004 12:00 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

#4 Мнение от Ivo_Hristev »

Иване,
пишеш в раздела за професионално аудио, а искаш мнение за hifi озвучителни тела!
Моето мнение: не съм ги чувал, но НЕ струват.

ivanre

#5 Мнение от ivanre »

Ivo_Hristev написа:Иване,
пишеш в раздела за професионално аудио, а искаш мнение за hifi озвучителни тела!
Моето мнение: не съм ги чувал, но НЕ струват.
благодария и прощаваите

Публикувай отговор

Обратно към “Тонколони”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта