Сглобения усилвател е на базата на синьото хапче на Аспарух с променена схема по мое усмотрение .
Продажбата е поради факта , че нов проект се задава на хоризонта , а този си търси своя собственик .
Входна лампа - 6Н1П-ЕВ ;
Изходна лампа - 6П14П-ЕВ ;
Кенотрон - 5Ц4С ;
Вградена USB вукова карта от Теодор Аинаджйев ; PCM2706
Чешки повишаващи трансформатори за усилване на сигнала от ЦАП-чето . Съобразени с нивото и на аналоговите входове .
Галетен превключвател за избиране на вход от вградения ЦАП или външен източник .
Галетен 24 позиционен регулатор на сигнала .
Галетен превключвател на изходите за тонколони или за слушалки .
В комплектовката на усилвателчето влизат : специално изработен USB-Кабел и два комплекта лампи (+комплект нови ЕL84 ADZAM )
Цената е символична и съобразена с вложените материали в проекта : 550лв.
За прослушване и покупка : Момчил Дамянов 0883371840
Лампов усилвател 6Н1П-ЕВ - 6П14П-ЕВ .
- Momchil
- има сериозен опит

- Мнения: 755
- Регистриран на: Чет Авг 25, 2005 12:00 am
- Местоположение: Горна Оряховица
- Обратна връзка:
Лампов усилвател 6Н1П-ЕВ - 6П14П-ЕВ .
Последно промяна от Momchil на Чет Окт 28, 2010 10:59 pm, променено общо 3 пъти.
- DJ Popa
- има сериозен опит

- Мнения: 407
- Регистриран на: Пет Ное 25, 2005 1:00 am
- Местоположение: Варна
- Обратна връзка:
Re: Лампов усилвател 6Н1П-ЕВ - 6П14П-ЕВ .
Много добро усилвателче на страхотна цена. Чухме го заедно с Владимир Рижков преди няколко дни и сме впечатлени. Който го купи ще удари направо джакпота !
- Momchil
- има сериозен опит

- Мнения: 755
- Регистриран на: Чет Авг 25, 2005 12:00 am
- Местоположение: Горна Оряховица
- Обратна връзка:
Re: Лампов усилвател 6Н1П-ЕВ - 6П14П-ЕВ .
Намаление до коледа : 545лв.
Това е стойността на частите !
След празниците ще си остане за мен и моята колекция .
Продава се поради факта ,че новото тристапално чудовище е в ход ,а място не ми остана за спане ....
Поздрави: Момчил
Това е стойността на частите !
След празниците ще си остане за мен и моята колекция .
Продава се поради факта ,че новото тристапално чудовище е в ход ,а място не ми остана за спане ....
Поздрави: Момчил
- Momchil
- има сериозен опит

- Мнения: 755
- Регистриран на: Чет Авг 25, 2005 12:00 am
- Местоположение: Горна Оряховица
- Обратна връзка:
Re: Лампов усилвател 6Н1П-ЕВ - 6П14П-ЕВ .
Към офертата добавям и комплект GZ34 Mullard .
Така окомплектовката става:
4бр.-6П14П-ЕВ
4бр.-6Н1П-ЕВ
2бр.-EL84 ADZAM
2бр.-5Ц4С
2бр.-GZ34 Mullard
Продажбата важи само до коледа !
От тази оферта по добра здраве му кажи .
Поздрави: Момчил
Така окомплектовката става:
4бр.-6П14П-ЕВ
4бр.-6Н1П-ЕВ
2бр.-EL84 ADZAM
2бр.-5Ц4С
2бр.-GZ34 Mullard
Продажбата важи само до коледа !
От тази оферта по добра здраве му кажи .
Поздрави: Момчил
- Momchil
- има сериозен опит

- Мнения: 755
- Регистриран на: Чет Авг 25, 2005 12:00 am
- Местоположение: Горна Оряховица
- Обратна връзка:
Re: Лампов усилвател 6Н1П-ЕВ - 6П14П-ЕВ .
Какво пък , Празници идват !
Иска ми се да зарадвам някого .
Нека цената падне окончателно на 480 лв.
Офертата отново важи до коледа .
Поздрави:Момчил
Иска ми се да зарадвам някого .
Нека цената падне окончателно на 480 лв.
Офертата отново важи до коледа .
Поздрави:Момчил
- Momchil
- има сериозен опит

- Мнения: 755
- Регистриран на: Чет Авг 25, 2005 12:00 am
- Местоположение: Горна Оряховица
- Обратна връзка:
Re: Лампов усилвател 6Н1П-ЕВ - 6П14П-ЕВ .
Запазен !
Радвам се ,че ще е в добри ръце .
Радвам се ,че ще е в добри ръце .
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта