Продавам кондензатори.

Съобщение
Автор
Аватар
Ivan Popov
Търговец
Търговец
Мнения: 196
Регистриран на: Чет Май 04, 2006 12:00 am
Местоположение: Pazardjik
Обратна връзка:

Продавам кондензатори.

#1 Мнение от Ivan Popov »

Кондензаторите са КБГ-П 4uF на 6000V. 8O
Ако някой е решил да си прави усилвател с ГМИ90 да речем са идеални. :lol:
Размерите и теглото са им колкото на акомулатор 55Ah.
Незная какво приложение може да имат,но ме е жал да ги изхвърля.
Цена за 2 броя 80 лв.
За контакти на лични или тел.0888415554
Прикачени файлове
ALIM13481.jpg
ALIM13471.jpg

Публикувай отговор

Обратно към “ПРОДАЖБИ”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 19 госта