Продават се два вида РАДИАТОРИ

Съобщение
Автор
Аватар
masteramp
чете и пита
чете и пита
Мнения: 48
Регистриран на: Нед Авг 21, 2005 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Продават се два вида РАДИАТОРИ

#1 Мнение от masteramp »

Продават се радиатори, останали от наше производство.

Едните са двустранно оребрени, 12 пръта с дължина 2,7м.

Тук на 14 стр. профил 500-1364 .
http://www.divshare.com/download/10581168-5e6" onclick="window.open(this.href);return false;

Другите, едностранно.

Снимки тук:

Изображение,Изображение
Изображение,Изображение

Размерите на големия радиатор са ширина 91мм, височина 62мм, дължина 165мм. Прътовете са с дължина 2,7м. Тегло 4,425кг/м.

МОГАТ ДА БЪДАТ НАРЯЗАНИ С ДЪЛЖИНА ПО ВАША ЗАЯВКА!

На малкия съответно 122,5мм х 30мм, дължина 84мм. Този съм използвал за Алефите, само че там са 8 парчета с дължина 184мм.
Този идва на пръчки по 1,5м. По-скъп е но може да се взимат и по 2-3 пръчки, а не като 500-1364 половин тон. Има ги на склад.
(те затова и останаха 12 пръта по 2,7м.)

Ако някой се интересува, свиркайте.
Цената съответно на едностранно оребрения е около 45лв./м, а на 500-1364 - 35,40лв./м.
Парчетат на снимката с тази дължина идват към 4,50лв./бр. за едностранния и 6,90лв./бр. за двустранно оребрения.
От едностранните има около 30 бр, а от двустранните 120бр.

Аватар
masteramp
чете и пита
чете и пита
Мнения: 48
Регистриран на: Нед Авг 21, 2005 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Продават се два вида РАДИАТОРИ

#2 Мнение от masteramp »

От двустранните останаха 10 пръчки. Другата седмица мисля да ги разделя на половинки по 1,36м. По-лесно е за транспорт и изпращане с куриер. От едностранните радиаторите по 84мм. - продадени. Заминаха и три цели пръчки. Оказа се, че цената на едностранните е 68,40лв. за пръчка. Вчера взимах допълнителни от склада за желаещите.

Моля колегите, които искаха нарязани по размер да потвърдят на лично, че им загубих сметката кой остана и на кого изпратих.

Успешни занимания на всички!

simeon_kostadinov
чете
Мнения: 12
Регистриран на: Сря Сеп 15, 2010 1:36 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Продават се два вида РАДИАТОРИ

#3 Мнение от simeon_kostadinov »

Има ли останали още радиатори?

Публикувай отговор

Обратно към “ПРОДАЖБИ”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта