Ако на някой му хрумне и друго тълкувание, моля да пише
Предложение за нов аудио-лаф
- Veselin Krachunov
- BG Audio Team™

- Мнения: 361
- Регистриран на: Чет Мар 15, 2007 1:00 am
- Местоположение: София
- Обратна връзка:
Предложение за нов аудио-лаф
Предлагам подобно на лафовете "кърти мивки", "маже мутри" и т.н. за аудиото да въведем и лафа "вее гащи", едно от тълкуванията на който е, че когато застанеш пред една достатъчно мощна и динамична аудио-система, ударната сила на звука кара крачолите на панталоните ти да потреперват в такт с баса и по-силните моменти.
Ако на някой му хрумне и друго тълкувание, моля да пише
Ако на някой му хрумне и друго тълкувание, моля да пише
- Stefan Stefanov
- BG Audio Team™

- Мнения: 3026
- Регистриран на: Съб Юли 31, 2004 12:00 am
- Местоположение: София
- Обратна връзка:
Re: Предложение за нов аудио-лаф
Тя ако е достатъчно силна ще ти разклати и камбаните 
- VALMIG21
- има известен опит

- Мнения: 357
- Регистриран на: Пон Май 18, 2009 1:41 pm
- Местоположение: ГР.ПЛОВДИВ
- Обратна връзка:
Re: Предложение за нов аудио-лаф
Може и "бута чаши".При мен 3 паднаха в секцията.
инж.Валери Павлов
гр.Пловдив
0898735435
гр.Пловдив
0898735435
- Marian Lozev
- BG Audio Team™

- Мнения: 1533
- Регистриран на: Нед Яну 23, 2005 1:00 am
- Местоположение: София, Парк "Света Тройца"
- Обратна връзка:
Re: Предложение за нов аудио-лаф
"КЪРТИ БРОНИ" и още куп селендуски. 
Open: http://uslugi.rent.bg/zabavlenie-zavede ... enec-3662/" onclick="window.open(this.href);return false;
Някои хора си мият чиниите преди формите на живот, развили се върху тях, да открият колелото.
Работно време 07:00/00:00 0885 255 233 Skype: qno_zloo
Някои хора си мият чиниите преди формите на живот, развили се върху тях, да открият колелото.
Работно време 07:00/00:00 0885 255 233 Skype: qno_zloo
- Veselin Krachunov
- BG Audio Team™

- Мнения: 361
- Регистриран на: Чет Мар 15, 2007 1:00 am
- Местоположение: София
- Обратна връзка:
Re: Предложение за нов аудио-лаф
VALMIG21 - "бута чаши" - много добро!
Marian Lozev - "кърти брони" - добро е, но "кърти" се дублира малко с "кърти мивки"...
Marian Lozev - "кърти брони" - добро е, но "кърти" се дублира малко с "кърти мивки"...
- Borislav Uzunov
- BG Audio Team™

- Мнения: 649
- Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 1:00 am
- Местоположение: София
- Обратна връзка:
Re: Предложение за нов аудио-лаф
Това с камбаните е много свежо
Наскоро гледах в едно "хи фи" списание, реклама на озвучителни тела които стояха на някаква маса, а зад тях беше паднал керпича на стената - рутят керпич.
Наскоро гледах в едно "хи фи" списание, реклама на озвучителни тела които стояха на някаква маса, а зад тях беше паднал керпича на стената - рутят керпич.
Министерство на Звука
We are the Musicmakers
We are the Musicmakers
- DJ Popa
- има сериозен опит

- Мнения: 407
- Регистриран на: Пет Ное 25, 2005 1:00 am
- Местоположение: Варна
- Обратна връзка:
Re: Предложение за нов аудио-лаф
"Отлепя тапети" , "цепи пердета" , "бръчка чорапи" ... 
- begemot1
- чете и пита

- Мнения: 207
- Регистриран на: Пет Май 15, 2009 10:29 pm
- Местоположение: София
- Обратна връзка:
Re: Предложение за нов аудио-лаф
чупи орехи..
Ако човек не върви напред, то той не стои на едно място, а се връща назад! - Хенри Форд.
-
Yoan Petrov
- BG Audio Team™

- Мнения: 201
- Регистриран на: Пет Авг 20, 2004 12:00 am
- Местоположение: Монтана ( студент в София )
- Обратна връзка:
Re: Предложение за нов аудио-лаф
срещал съм и "хвърля пейки" 
To achieve the possible we have to attempt the impossible!
Галерия
Галерия
-
gore
- чете и пита

- Мнения: 147
- Регистриран на: Вто Авг 02, 2005 12:00 am
- Местоположение: Basel
- Обратна връзка:
Re: Предложение за нов аудио-лаф
гъта дувари - Linn Madjik 109Borislav Uzunov написа:реклама на озвучителни тела които стояха на някаква маса, а зад тях беше паднал керпича на стената - рутят керпич.
тези също - цъкай тука
- VALMIG21
- има известен опит

- Мнения: 357
- Регистриран на: Пон Май 18, 2009 1:41 pm
- Местоположение: ГР.ПЛОВДИВ
- Обратна връзка:
Re: Предложение за нов аудио-лаф
"Гъта дувари" е страхотно!!!БРАВО!
инж.Валери Павлов
гр.Пловдив
0898735435
гр.Пловдив
0898735435
- haralanov
- има сериозен опит

- Мнения: 475
- Регистриран на: Съб Яну 20, 2007 1:00 am
- Местоположение: София
- Обратна връзка:
Re: Предложение за нов аудио-лаф
Направо са се самоубили с тази реклама - басрефлекса е изронил мазилкатаgore написа:гъта дувари - Linn Madjik 109
- Ivelin Braikov
- BG Audio Team™

- Мнения: 596
- Регистриран на: Вто Авг 16, 2005 12:00 am
- Местоположение: София
- Обратна връзка:
Re: Предложение за нов аудио-лаф
Къса минискуси 
What would you attempt to do if you know you could not fail?
- Marian Lozev
- BG Audio Team™

- Мнения: 1533
- Регистриран на: Нед Яну 23, 2005 1:00 am
- Местоположение: София, Парк "Света Тройца"
- Обратна връзка:
Re: Предложение за нов аудио-лаф
Чупи черепи... 
Open: http://uslugi.rent.bg/zabavlenie-zavede ... enec-3662/" onclick="window.open(this.href);return false;
Някои хора си мият чиниите преди формите на живот, развили се върху тях, да открият колелото.
Работно време 07:00/00:00 0885 255 233 Skype: qno_zloo
Някои хора си мият чиниите преди формите на живот, развили се върху тях, да открият колелото.
Работно време 07:00/00:00 0885 255 233 Skype: qno_zloo
- Borislav Stankov
- BG Audio Team™

- Мнения: 1223
- Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
- Местоположение: София
- Обратна връзка:
Re: Предложение за нов аудио-лаф
къса шошони,
пържи бушони,
гони мачки
(мачка и марок - котка и котарак)
чупи глави ...
пържи бушони,
гони мачки
чупи глави ...
Естествената тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.

CHE
Born Ernesto Guevara de la Serna 14 June 1928 Rosario, Argentina.
Executed by a US-trained Bolivian soldiers in La Higuera on 9 October 1967.
http://slackpack.net" onclick="window.open(this.href);return false; - What the Slack!?!

CHE
Born Ernesto Guevara de la Serna 14 June 1928 Rosario, Argentina.
Executed by a US-trained Bolivian soldiers in La Higuera on 9 October 1967.
http://slackpack.net" onclick="window.open(this.href);return false; - What the Slack!?!
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта