Продавам два мощни усилвателя Technics

Съобщение
Автор
Аватар
bodan
Търговец
Търговец
Мнения: 788
Регистриран на: Вто Апр 08, 2008 12:00 am
Местоположение: Лом
Обратна връзка:

Продавам два мощни усилвателя Technics

#1 Мнение от bodan »

Изображение
Technics SU-V450 - 170 лева
2 х 100 вата на 4 ома
2 х 70 вата на 8 ома

Изображение
Technics SU-V8X - 240 лева
2 х 160 вата на 4 ома
2 х 160 вата на 8 ома

Реални снимки и технически подробности за
усилвателите има на http://www.ljclub.net/
За контакти 0889786446 или ЛС

radi_g

#2 Мнение от radi_g »

Купувам
Technics SU-V8X - 240 лева
2 х 160 вата на 4 ома
2 х 160 вата на 8 ома

Имаш ЛС и мейл

Аватар
bodan
Търговец
Търговец
Мнения: 788
Регистриран на: Вто Апр 08, 2008 12:00 am
Местоположение: Лом
Обратна връзка:

#3 Мнение от bodan »

Technics SU-V8X - Продаден

Публикувай отговор

Обратно към “ПРОДАЖБИ”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 19 госта