Продавам два трансформатора свалени от НЧУ

Съобщение
Автор
Аватар
bodan
Търговец
Търговец
Мнения: 788
Регистриран на: Вто Апр 08, 2008 12:00 am
Местоположение: Лом
Обратна връзка:

Продавам два трансформатора свалени от НЧУ

#1 Мнение от bodan »

Изображение
Мрежов трансформатор - 40 лева (N: t3)
Напрежения - 2 x 31 волта променливо на празен ход
Мощност : около 350-400 вата
габаритни размери - 112/95/105 мм (ш/д/в)

Изображение
Мрежов трансформатор - 50 лева (N: t4)
Напрежения - 2 x 38 + 2 x 38 волта променливо на празен ход
Мощност : около 400-450 вата
габаритни размери - 120/110/95 мм (ш/д/в) Свален от усилвател Sony TA-F444 ES

Още трафчета http://www.ljclub.net/materqli/transwor ... matori.htm

Аватар
Ivelin Braikov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 596
Регистриран на: Вто Авг 16, 2005 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#2 Мнение от Ivelin Braikov »

Знае ли се от какво е свален първия траф?
What would you attempt to do if you know you could not fail?

Аватар
bodan
Търговец
Търговец
Мнения: 788
Регистриран на: Вто Апр 08, 2008 12:00 am
Местоположение: Лом
Обратна връзка:

#3 Мнение от bodan »

Ivelin Braikov написа:Знае ли се от какво е свален първия траф?
Oт усилвател Grundig

Публикувай отговор

Обратно към “ПРОДАЖБИ”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта