Продавам нови лампи / Post tube/ D3a SIEMENS.Gold pin.

Съобщение
Автор
Аватар
nikp
чете и пита
чете и пита
Мнения: 171
Регистриран на: Вто Окт 04, 2005 12:00 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Продавам нови лампи / Post tube/ D3a SIEMENS.Gold pin.

#1 Мнение от nikp »

Продавам 2 бр.нови пощенски лампи D3a Siemens -Gold pin. Triple mika.
Лампите са от една серия с код 34 275.
Лампите са драйверни за 300В,2А3 ,ЕL34 и др. крайни лампи.
Обикновено се използват в триодно свързване.
Цена 50 лв./бр.
За контакт ЛС, 0888356130
Изображение

Изображение
Последно промяна от nikp на Сря Юни 20, 2012 7:50 pm, променено общо 1 път.

Аватар
nikp
чете и пита
чете и пита
Мнения: 171
Регистриран на: Вто Окт 04, 2005 12:00 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Лампи D3a.

#2 Мнение от nikp »

Лампите още се продават!

Публикувай отговор

Обратно към “ПРОДАЖБИ”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 19 госта