Ако някой има наблюдения да казва.
Благодаря предварително.
http://diyfans.org/vase-kritik1.htm


Да сайта е добър и има много интересни проекти с тмв и др.Но незнмам този езикjuslen написа:Ама ти хареса тоя сайт,а?Има хубави проекти с чешки говорители,и хубавото е,че всички са реализирани и има коментари(на чешки)относно звученето им.


Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта