creative или Turtle Beach

Съобщение
Автор
Аватар
Stefan Stefanov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 3026
Регистриран на: Съб Юли 31, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#16 Мнение от Stefan Stefanov »

ivanre, не съм пич, а съм модератор! :D
Май скоро ще си read-only като гледам...

ivanre

#17 Мнение от ivanre »

Stefan Stefanov написа:ivanre, не съм пич, а съм модератор! :D
Май скоро ще си read-only като гледам...

ами ас сега ниама какжо да кажа извиниавам, се ако съм те нагрубил

Аватар
Ivelin Braikov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 596
Регистриран на: Вто Авг 16, 2005 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#18 Мнение от Ivelin Braikov »

Аз не мога да се оплача от Turtle Beach. Имам един стар Пинакъл (на около 10 години), който смело мога да заявя, че е най-добрата карта, която съм имал. :D За съжаление нямам наблюдение над по-съвременните им продукти. :roll:
What would you attempt to do if you know you could not fail?

ivanre

#19 Мнение от ivanre »

Ivelin Braikov написа:Аз не мога да се оплача от Turtle Beach. Имам един стар Пинакъл (на около 10 години), който смело мога да заявя, че е най-добрата карта, която съм имал. :D За съжаление нямам наблюдение над по-съвременните им продукти. :roll:

благодария за вниманието аз се спрях на Sound Blaster > X-Fi > X-Fi Elite Pro http://www.soundblaster.com/products/pr ... 4064&nav=1

Аватар
mano
има опит
има опит
Мнения: 81
Регистриран на: Вто Ное 01, 2005 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#20 Мнение от mano »

вземи си M-Audio, Revolution 5+1, мисля че беше около 200лв, или ако искаш по-евтин вариант, CHAINTECH-7+1, за около 40лв.
в първия случай ще получиш наистина качествена sound card, а във втория отлично бюджетно решение(аз има Chainteck, и за слушане на стерео е направо перфектна).
Не забравяй че и в двата случая говорим за sound card и не може да се очаква качество на звука като от добро CD.

Krasi Yonchev

#21 Мнение от Krasi Yonchev »

mano написа:Не забравяй че и в двата случая говорим за sound card и не може да се очаква качество на звука като от добро CD.


Може би трябва да чуеш ЕМУ 1212М (и въобще цялата М серия на ЕМУ)? Въпросната, в купешкия си вариант, напълно обезличава цялото Делта фемъли на М-Аудио по звук, и след мод от Етераудио се класира директно до най-добрите цифрови сорсове, които някога, може би ще слушаш. :smt020

Аватар
Kiril Kirilov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1506
Регистриран на: Пет Юли 30, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#22 Мнение от Kiril Kirilov »

Ivelin Braikov написа:Аз не мога да се оплача от Turtle Beach. Имам един стар Пинакъл (на около 10 години), който смело мога да заявя, че е най-добрата карта, която съм имал. :D За съжаление нямам наблюдение над по-съвременните им продукти. :roll:


Приятно ми е, същият случай! Подкрепям :-)
Уточнявам, че спрях със звуковите карти преди няколко години.

Публикувай отговор

Обратно към “Цифрово аудио”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта