Аудио кабели
- Angel Dimitrov
- BG Audio Team™

- Мнения: 283
- Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 1:00 am
- Местоположение: Бургас
- Обратна връзка:
Re: Аудио кабели
магазините на Фактор , Eagle - Silver line , или Тransmission alpha. Последния е малко екзотиченxeb написа:Каде мога да си намеря по-евтини аудио кабели!
Мостовия кабел е другото предложение но си прецени кое е по-изгодно или ушеприятно
- Ivo_Hristev
- BG Audio Team™

- Мнения: 1209
- Регистриран на: Вто Авг 03, 2004 12:00 am
- Местоположение: Sofia
- Обратна връзка:
-
Nanko Rusev
- има сериозен опит

- Мнения: 2317
- Регистриран на: Вто Окт 25, 2005 12:00 am
- Местоположение: Варна
- Обратна връзка:
Re: Аудио кабели
Като говорим за евтини:xeb написа:Каде мога да си намеря по-евтини аудио кабели!
http://www.bgaudio.org/modules.php?name ... pic&t=2324
-
Nikolay Kolev
- има сериозен опит

- Мнения: 994
- Регистриран на: Съб Фев 26, 2005 1:00 am
- Местоположение: ХАРМАНЛИ
- Обратна връзка:
Мрежовите кабели- ftp utp също са евтин и добър вариaнт. Също и обикновен меден проводник с лакова изолация. Тези едножилните за електро инсталациите които са бели не ми харесват нещо.
Посетете:
www.aquamania.hit.bg - любителски сайт за акваристика
www.hardware.start.bg - всичко за хардуера на куп
www.aquamania.hit.bg - любителски сайт за акваристика
www.hardware.start.bg - всичко за хардуера на куп
И аз бях решил да взимам подобни-звънчеви или мостови,обаче голяма икономия-10ина лв.Затова взех стандартен аудио кабел,тук обаче изниква въпроса за качеството на медта от която е изработен.И най-евтиния Български кабел е с по-високо съдържание и чистота на мед от китайските.nightyj написа:Мрежовите кабели- ftp utp също са евтин и добър вариaнт. Също и обикновен меден проводник с лакова изолация. Тези едножилните за електро инсталациите които са бели не ми харесват нещо.
-
Rumen Zografov
- BG Audio Team™

- Мнения: 736
- Регистриран на: Вто Окт 18, 2005 12:00 am
- Местоположение: София
- Обратна връзка:
-
Nikolay Kolev
- има сериозен опит

- Мнения: 994
- Регистриран на: Съб Фев 26, 2005 1:00 am
- Местоположение: ХАРМАНЛИ
- Обратна връзка:
Незнам колко им е качествена. Имам мостови кабели и медта им не се е оксидирала, докато тези които сам взимал от Божо веднага се оксидират, поне според мен това говори за чистотата на медта използвана в тях.
Посетете:
www.aquamania.hit.bg - любителски сайт за акваристика
www.hardware.start.bg - всичко за хардуера на куп
www.aquamania.hit.bg - любителски сайт за акваристика
www.hardware.start.bg - всичко за хардуера на куп
-
Nanko Rusev
- има сериозен опит

- Мнения: 2317
- Регистриран на: Вто Окт 25, 2005 12:00 am
- Местоположение: Варна
- Обратна връзка:
-
Nikolay Kolev
- има сериозен опит

- Мнения: 994
- Регистриран на: Съб Фев 26, 2005 1:00 am
- Местоположение: ХАРМАНЛИ
- Обратна връзка:
Всичко е от значение. Щом като разбрах, че медта им не е толкова качествена се насочих към едножилни проводници с по-добро качество на медта например бобинажни( и там има разлики от различните партиди), които по мое мнение свирят по добре от тези за ел-инсталация, лошото е че са само с лакова изолация и са неудобни за разполагане (много се оплитат), а и се намират трудно. Накрая се сдобих с по-добри от тях и така.
Посетете:
www.aquamania.hit.bg - любителски сайт за акваристика
www.hardware.start.bg - всичко за хардуера на куп
www.aquamania.hit.bg - любителски сайт за акваристика
www.hardware.start.bg - всичко за хардуера на куп
- Borislav Stankov
- BG Audio Team™

- Мнения: 1223
- Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
- Местоположение: София
- Обратна връзка:
Ако живеете в София до бул. Тодор Александров има една нова католическа църква, та на уличката на която е храма има няколко магазинчета за ел. части в едно от тях намерих меден едножилен (ендожичен) кабел на цена от 0.29 лв за метър. Повече пари дадох за банани (0.50 лв за бройка )
. Кабела свири доста прилично за цената си.
Естествената тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.

CHE
Born Ernesto Guevara de la Serna 14 June 1928 Rosario, Argentina.
Executed by a US-trained Bolivian soldiers in La Higuera on 9 October 1967.
http://slackpack.net" onclick="window.open(this.href);return false; - What the Slack!?!

CHE
Born Ernesto Guevara de la Serna 14 June 1928 Rosario, Argentina.
Executed by a US-trained Bolivian soldiers in La Higuera on 9 October 1967.
http://slackpack.net" onclick="window.open(this.href);return false; - What the Slack!?!
-
Rumen Zografov
- BG Audio Team™

- Мнения: 736
- Регистриран на: Вто Окт 18, 2005 12:00 am
- Местоположение: София
- Обратна връзка:
За интерконект ли става дума или за колонен кабел?Borislav Stankov написа:Ако живеете в София до бул. Тодор Александров има една нова католическа църква, та на уличката на която е храма има няколко магазинчета за ел. части в едно от тях намерих меден едножилен (ендожичен) кабел на цена от 0.29 лв за метър. Повече пари дадох за банани (0.50 лв за бройка ). Кабела свири доста прилично за цената си.
За католическата катедрала на единия изход на метростанция "Сердика" ли говориш?
Поздрави!

- Borislav Stankov
- BG Audio Team™

- Мнения: 1223
- Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
- Местоположение: София
- Обратна връзка:
Става въпрос за колонен кабел и да при изхода на метрото.Rumen Zografov написа: За интерконект ли става дума или за колонен кабел?
За католическата катедрала на единия изход на метростанция "Сердика" ли говориш?
Поздрави!
И Рачев го слуша кабела и Аспарух и двамата казаха, че за 6.90 лв. е идеален
Естествената тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.

CHE
Born Ernesto Guevara de la Serna 14 June 1928 Rosario, Argentina.
Executed by a US-trained Bolivian soldiers in La Higuera on 9 October 1967.
http://slackpack.net" onclick="window.open(this.href);return false; - What the Slack!?!

CHE
Born Ernesto Guevara de la Serna 14 June 1928 Rosario, Argentina.
Executed by a US-trained Bolivian soldiers in La Higuera on 9 October 1967.
http://slackpack.net" onclick="window.open(this.href);return false; - What the Slack!?!
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта
