От практикер го взех,там казаха ,че е най-дебелия ,който имат - 18мм е

Аз първоначално при пробите почти не го чувах ,но като си го сложих в ъгъла на стаята свирна добре ,обаче мисля ,че има проблем.Въпросният говорител го слушах в кутия(отвратителна) с обем 30 литра и свиреше учудващо добре.Самия говорител има някаква граница на срез ,пише, че е 350 Хц,но мисля ,че е нереално,защото чувах и среди(малко ,но достатъчно) .Като сложих филтара всичко заспа

Доста ниско падна,но нямам уред да измеря точно колко

Кънти ,когато чукна върху суб-а

Как да го оправя ?Ще си търся по-силен усилвател за него,дано да свирне,ако не поне за шкаф ще става тоя МДФ
