Не се сдържах и аз...

тук можеш да качиш снимки на личната си система , независимо каква е тя
Съобщение
Автор
Teodor Ainadjiev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 495
Регистриран на: Съб Авг 28, 2004 12:00 am
Местоположение: Студентски Град
Обратна връзка:

#16 Мнение от Teodor Ainadjiev »

XYu40 написа:явно и щатгист го раздажа мом4ето :)

Кво каза, че не разбрах ? :)

Rumen Zografov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 736
Регистриран на: Вто Окт 18, 2005 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#17 Мнение от Rumen Zografov »

vitekk написа:
XYu40 написа:явно и щатгист го раздажа мом4ето :)

Кво каза, че не разбрах ? :)


Видял е лоста до колоната на една от снимките и се е опитал да изкаже впечатление... [smilie=to funny.gif]

П.П.Ам'чи ко,кат' е "щатгист",да не е глух? :wink:
Изображение

rudiem

#18 Мнение от rudiem »

Искахте инфо за системата: ДВД-то е Елит DVP 377.

Аватар
raiders
чете
Мнения: 19
Регистриран на: Нед Дек 25, 2005 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#19 Мнение от raiders »

sound написа:Май-май и аз няма да се сдържа....Какво би станало ако "моднеш", една иначе прилична колица - Ауди 80 да речем, поставяйки й от едната страна колело от Запорожка, а от другата - от Москвич?
С тонколоните ситуацията е същата. Филтрите и те ли са различни?
Много е арт! :lol: :lol: :lol: Дай да пуснем нова тема "Едно към гьотери" ... Ако искаш да "моднеш" така и фабричната апаратура, свиркай! Ще ти изпратя предния панел на "КРУ-10" /колхозный радио усилитель/! :D :D :D Супер ще стане!


Е пич как позна, че карам Ауди??? Да не се познаваме? Иначе запорожец немам...москвич никога :x виж за трабант и вартбург ако кажеш по-може :D
Ми от каде да започна не казвам кое какво е и как трябва да е показвам какво имам сега И ВИНАГИ ИСКАМ ОЩЕ И ОЩЕ и не само от това дето показвам 8) колоните са 2х2 големите да с 12" БГ `100в 8ома среди пак БГ и високи БГ имат фазоинвентор но е отзад и е някъде ~ нивото на средите по-височко правени са преди ~3год. толкова съм разбирал това съм направил

Иначе задните са ми много стари 8" БГ 80в и те са вкл. в усилвателя който сте го видели е стерео 2х 60в но може да ги резне и на 4х...незнам колко вече...ако някои знае да каже модела е STR DE 135

XYu40 написа:явно и щатгист го раздажа мом4ето :)


ммм да това е между другото (иначе се занимавам и със застраховане :twisted: ) добре, че съм снимал само ъглите на стаята иначе и за това щехте да кажете ама какво е това как го е сложил в тоя малък панелен апартамент...бла бла...

Edgecrusher написа:
vitekk написа:
XYu40 написа:явно и щатгист го раздажа мом4ето :)

Кво каза, че не разбрах ? :)


Видял е лоста до колоната на една от снимките и се е опитал да изкаже впечатление... [smilie=to funny.gif]

П.П.Ам'чи ко,кат' е "щатгист",да не е глух? :wink:


еми не съм но за една вечер не съм мислил, че ще има толкова коментари...е не много хубави ама...това дето го имам ме кефи за сега и свири сигурно по-добре он всичко друго до към 500лв.

Иначе ако скоро се преместа в каща бих направил много други неща и най-вече бих си купил но и $$$ си трябват за това...един ден... :D

и вече знам каде да питам...а и като някои нещо пита не го отрезваите обяснете му по-просто щото като му кажете еми има 1000 такива теми или друго такова е гадно просто напишете няколко реда :lol:

Teodor Ainadjiev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 495
Регистриран на: Съб Авг 28, 2004 12:00 am
Местоположение: Студентски Град
Обратна връзка:

#20 Мнение от Teodor Ainadjiev »

Хм, аз пък защо все си мисля, че се пише щанга-щангист, а не щатга-щатгист :twisted:
Не е трябвало учителите ви в началното образование да ви допускат до
по-горен клас, просто е смешно и срамно да не можете да напишете 1 дума
вярно :!:

Аватар
Tokio
има известен опит
има известен опит
Мнения: 179
Регистриран на: Вто Яну 04, 2005 1:00 am
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

#21 Мнение от Tokio »

vitekk написа:Хм, аз пък защо все си мисля, че се пише щанга-щангист, а не щатга-щатгист :twisted:
Не е трябвало учителите ви в началното образование да ви допускат до
по-горен клас, просто е смешно и срамно да не можете да напишете 1 дума
вярно :!:

Е, какво толкова, нали тук е форум на аудиофили, а не на учители по български език.
До raiders: Системата ти е добра, поздравления! И аз като колегите ще ти кажа, че винаги може повече и по-добре, затова продължавай да дерзаеш! Удоволствието да слушаш нещо, направено от собствените ти ръце не може да се сравни и с най-скъпата фабрична уредба. Не се задоволявай с постигнатото, а продължавай да подобряваш компонентите на системата си. Успех!

Аватар
Rumen Suvandjiev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 2924
Регистриран на: Нед Авг 01, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#22 Мнение от Rumen Suvandjiev »

Хубавото е, че raiders е предпочел вместо купешка лъскотевина да направи нещо със собствените си ръце.
А още по-хубаво е, че е решил да се развива и занапред в тази насока.
Нека му пожелаем успех!

rudiem

#24 Мнение от rudiem »

Tokio написа: Е, какво толкова, нали тук е форум на аудиофили, а не на учители по български език.


Това, че форума е за аудио мисля неоправдава никого, че не пише грамотно на родния си език. А може и бъдещи учители да има. :wink:
Поздрави!
Митко.

Аватар
Rusin Atanasov
има опит
има опит
Мнения: 316
Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 12:00 am
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

#25 Мнение от Rusin Atanasov »

Много харесвам сбирщайни защото са правени с желание и конструктора е вложил част от себе си. Щом си решил да продължаваш напред давай смело ! Бих ти препоръчал да промениш външният вид на колоните . Нещо като естествен фурнир, ламинат и др. пък ако говорителите пръснеш с малко боя съответстваща на общият цвят по друг начин ще ти изглеждат боксовете. Успех !

Аватар
AlexKame
трупа сериозен опит
трупа сериозен опит
Мнения: 238
Регистриран на: Нед Окт 30, 2005 12:00 am
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

#26 Мнение от AlexKame »

rusin написа:... пък ако говорителите пръснеш с малко боя съответстваща на общият цвят по друг начин ще ти изглеждат боксовете...

Те и по друг начин ще свирнат след подобна манипулация :lol:

Teodor Ainadjiev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 495
Регистриран на: Съб Авг 28, 2004 12:00 am
Местоположение: Студентски Град
Обратна връзка:

Re: не се сдържах и аз...

#28 Мнение от Teodor Ainadjiev »

sound написа:...Какво би станало ако "моднеш", една иначе прилична колица - Ауди 80...

Ако смяташ точно Ауди80 за прилична кола, мога да си представя мнението ти
за неприлична такава...една градска кола (клио,пунто,фиеста и т.н.) има
повече пространство за пътниците ! Но това е една коренно различна тема
на разговор и не е за този форум , извинявам се за оффтопика ;-)

brum

#29 Мнение от brum »

rusin написа:...Бих ти препоръчал да промениш външният вид на колоните . Нещо като естествен фурнир, ламинат и др. ...


Ако се вгледате внимателно ще видите че е някакво дърво с тъмен черен лак. Доста са си добре даже.

Аватар
Rusin Atanasov
има опит
има опит
Мнения: 316
Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 12:00 am
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

#30 Мнение от Rusin Atanasov »

Препоръчах да си промени цвета на говорителите ако реши да променя външният вид на колоните, като съм имал предвид не мембраната разбира се а само шасито. Помислете малко преди да пишете :wink:
Има много варианти на финишинг и възможноста да се променят някой елементи е хубаво да се ползва

Публикувай отговор

Обратно към “Моята система”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта