пищялка за WS17E
-
stefanyovev
- има известен опит

- Мнения: 102
- Регистриран на: Сря Апр 25, 2007 12:00 am
- Местоположение: BG
- Обратна връзка:
пищялка за WS17E
този говорител ми изглежда добър .. можете ли да ми препоръчате високочестотен над 5кхз за него. не мога да преценя колко вата трябва да е
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта