пищялка за WS17E

Имам говорител, каква кутия да му направя?
Имам кутия какъв говорител да и сложа?
И за неща от рода.
Съобщение
Автор
stefanyovev
има известен опит
има известен опит
Мнения: 102
Регистриран на: Сря Апр 25, 2007 12:00 am
Местоположение: BG
Обратна връзка:

пищялка за WS17E

#1 Мнение от stefanyovev »

този говорител ми изглежда добър .. можете ли да ми препоръчате високочестотен над 5кхз за него. не мога да преценя колко вата трябва да е

Публикувай отговор

Обратно към “Тонколони”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта