Digital to Analog Convertor Modules

Публикувай отговор
Съобщение
Автор
audioman

Digital to Analog Convertor Modules

#1 Мнение от audioman »

PSU Board Schematics
Digital Part
Изображение

audioman

#2 Мнение от audioman »

PSU Board Schematics
Analog Supply Part
Изображение

audioman

#3 Мнение от audioman »

We4e uspqh da upload-na failowete.
O4akwam predlojeniq i komentari.
Estestweno, i digital, i Analog 4astta, koito sa pokazani, sa pred-regulatori, t.e. osnownite regulatori za 4ipowete 6te sa po platkite im.
Nablegnal sym na minimalen 6um i brum sled pred-regulatorite, za da nqma krokodil4eta po masite i drugite platki wyob6te. 8)

Zmej

#4 Мнение от Zmej »

Koментирам веднага!!! :lol: :wink:
Не са ми симпатични бушоните точно пред кондензаторите, предлагам да ги сложим между трафа и греца, последователно с NTC-тата.
Пък и нещо ми е съмнителен този 'късосъединител' с двата транзистора на 'входа' на цифровата част... :roll:

audioman

#5 Мнение от audioman »

Змей, транзисторите са цифрови и си имат вградени резистори /иначе не съм ги нарисувал правилно, наистина :wink: / Няма проблем, нищо няма да изгори. Иначе НТЦ-та няма, а бушоните май е все тая дали ще са преди или след греца. Те имат активно съпротивление, и ограничават импулсния ток /и смущения/ през кондензаторите след това. Мерил съм го :) Нещо като допълнително съпротивление на вторичната намотка :wink:

Zmej

#6 Мнение от Zmej »

Оки, съгласих съ... действувай...
Трябва да се видим да се уточним какво, как, с какво ниво и защо ще излиза от процесора, и как ще го крепим към индикацията и плочите... Аз за индикацията идея за крепене имам, ще я обсъждаме... И оушънмена (пък и другите) да каже как ще стане по-'пичовско' откъм дизайн... Май ще трябва да се видим навън на по бира-2-3 докато може още да е на теферич... :wink:
А трафовете как и къде ще ги крепим?
А откъде ще ги вземем на идея имаш ли?

Аватар
oceanman
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1267
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

#7 Мнение от oceanman »

Приятелчета...Сега нещо не съм в час...нали на 26-ти ми е събитието...Ако не сте заети,и ако аз съм свободен да организираме "нещо" на по бира а? За да "нахвърляме" "механиката"...

Zmej

#8 Мнение от Zmej »

oceanman написа:...Ако не сте заети,и ако аз съм свободен да организираме "нещо" на по бира а? За да "нахвърляме" "механиката"...


Aми да се разберем нещо за няколко дена напред? Принципно вечер - 7-8-9? Дори през седмицата? Предложения?

audioman

meet

#9 Мнение от audioman »

Syglasen, samo w sybota me pi6ete begal /18sept./

audioman

pricing

#10 Мнение от audioman »

ceni na komponenti ot K1 - AD1955 $12.5, AD1853 $11.5, AD1852 $10.5;
AD8512 $3.1 dual opamp, OPA2134 e EUR 2.7;
AD1896 e $21 /naj-skypata djadja/, ima i hubawi komparatori za Clock- za po 5BGN
Wsi4ko, koeto go nqma na sklad, moje da se dostawi w malki koli4estwa, pri pory4ki pone $60-80, taka 4e s 4astite ot AD nqma problemi !!!
Oswen da dejstwame??? :lol: :lol:

AdsBot [Google]

#11 Мнение от AdsBot [Google] »

Ìè,,,äà äåéñòâàìå...Àç óòðå âå÷åð ìîãà äà êàæà êîãà ñúì ñâîáîäåí...

Аватар
oceanman
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1267
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

#12 Мнение от oceanman »

Сори :oops: ,госта бях аз....

audioman

Платки

#13 Мнение от audioman »

Платките започват да стават готови :) , очаквам някакви твърди заявки, за да знам след седмица какво да поръчвам.

Zmej

#14 Мнение от Zmej »

за един знаеш... :lol: :lol: :lol:

Аватар
Kiril Kirilov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1506
Регистриран на: Пет Юли 30, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

И аз

#15 Мнение от Kiril Kirilov »

Участвам... обаждайте се, когато се наложи :wink:

Публикувай отговор

Обратно към “Цифрово аудио”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост