Dallas 2 - Fostex 206e/n и ГУ50/e80cc (ВСИЧКО Е ПРОДАДЕНО)

Съобщение
Автор
Vizor
чете и пита
чете и пита
Мнения: 24
Регистриран на: Чет Дек 19, 2013 6:16 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Dallas 2 - Fostex 206e/n и ГУ50/e80cc (ВСИЧКО Е ПРОДАДЕНО)

#1 Мнение от Vizor »

Продават следните ОТ от тази тема:

http://bgaudio.org/forums/viewtopic.php?f=31&t=24063

Заради непрекъснато местене по квартири търся да закупя или заменя с bookshelf тип или нещо по-компактно. Възможен е коментар на цената.
Изключително много им се радвах, но понякога и този момент идва и се надявам някой да им се радва също толкова.

Възможна е и продажбата на усилвателя заедно с колоните ако някой би желал да ги вземе комплект.
Мога да направя комплектна цена, но усилвателя се продава или комплект с тонколоните или не се продава изобщо.

Цената е 700лв.
Иво - 089919155шест

Ще пусна и по-добри снимки на всеки, който има интерес. Могат да се чуят в София всеки ден след 16:30 до към 19:30 (доста ангажименти) - кв. Кръстова Вада.
Последно промяна от Vizor на Сря Сеп 17, 2014 7:38 pm, променено общо 1 път.

Vizor
чете и пита
чете и пита
Мнения: 24
Регистриран на: Чет Дек 19, 2013 6:16 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Dallas 2 - Fostex 206e/n и ГУ50/e80cc

#2 Мнение от Vizor »

Здравейте отново. Вече идваха да слушат хора, но за жалост в тази криза май им идва скъпичко.
Цената за двете комплект е 1100лв - БЕЗ коментар.

Също така искам да помоля за малко по-сериозно отношение и че на въпроси от типа "можеш ли да ги пратиш по ЕКОНТ", не мисля, че трябв да го удостоявам с отговор изобщо. Едната хорна тежи над 50-60кг, а усилвателя е сравнително фина техника. И отговорът би бил НЕ. Не мога да ги изпратя и предпочитам първо да дойдете, слушате и след това пазарите.
Мисля, че цената е сравнително добра за такъв вид техника (700 - ОТ, 400 - усилвател).

Колега от форума докара страхотен лампизиран от Аспарух Денон, който също, до колкото разбрах от него, се продава и насладата с него беше невероятна. Макар, че имам сравнително сполучлив ДАК.. аз наистина си чух системата както никога до сега.

Та.. както писах цената е 1100лв.
За повече информация на лично съобщение и на телефона. Можете да дойдете и да послушате любимата си музика в удобно за вас и за мен време напълно неангажирано с всяккави типове покупки. Условието е да си я носите на някакъв вид носител и ако той е различен от флашка.. най-добре да си носите и плеър (както направиха последните потенциални купувачи).

Поздрави,
Ивелин Марковски

Vizor
чете и пита
чете и пита
Мнения: 24
Регистриран на: Чет Дек 19, 2013 6:16 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Dallas 2 - Fostex 206e/n и ГУ50/e80cc

#3 Мнение от Vizor »

Сериозен коментар на цената е възможен само при прослушване. Хубаво е да си носите носителите, от които ще слушате във вас, че дака ми не е от най-добрите. iashenski като донесе лампизирания денон и не можах да си позная системата!

Vizor
чете и пита
чете и пита
Мнения: 24
Регистриран на: Чет Дек 19, 2013 6:16 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Dallas 2 - Fostex 206e/n и ГУ50/e80cc

#4 Мнение от Vizor »

Свалям цената на 900лв до 10-ти този месец.
Ако някой се пазари по-добре от мен може и по-малко да сляза. Ще видим.

Vizor
чете и пита
чете и пита
Мнения: 24
Регистриран на: Чет Дек 19, 2013 6:16 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Dallas 2 - Fostex 206e/n и ГУ50/e80cc

#5 Мнение от Vizor »

Имам купувач за усилвателя и тонколоните могат да се продадat отделно. Цената им е около 550лв.
Мисля, че знаете, че само говорителите струват 350лв/кт а дървенията да ви я разкроят и залепят струва не по-малко от едни 500-600лв.

Цената е за кутийте дет се вика, а говорителите подарък :D Мога да продам и само кутийте ако някой иска, защото имам купувач и за говорителите.

Абе да кажем, че можем да си стиснем ръцете ако на някой нещо му трябва.

Vizor
чете и пита
чете и пита
Мнения: 24
Регистриран на: Чет Дек 19, 2013 6:16 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Dallas 2 - Fostex 206e/n и ГУ50/e80cc

#6 Мнение от Vizor »

Усилвателя сигурно си отива събота, кутийте утре, остават говорителите.

Цена 260лв с окабеляване (около 40-тина сантиметра) van den hul.

Публикувай отговор

Обратно към “ПРОДАЖБИ”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 40 госта