Проблем с ALPINE CDE-9870R

Модератори: guitman, DLS

Съобщение
Автор
Аватар
Snake0ne
чете
Мнения: 7
Регистриран на: Нед Сеп 11, 2005 12:00 am
Местоположение: Philipopolis
Обратна връзка:

Проблем с ALPINE CDE-9870R

#1 Мнение от Snake0ne »

Преди известно време ми се появи проблем с тоците. Бях оставил колата 4 дена без да е карам и на 4 тия ден дори лампите не ми светнаха. Днес отидох при майстор да е проверим от каде идва оттечката, като си мислех, че ми е от старата аларма, с която имах проблем и не я използвам. Откачих алармата, свалихме и модула. Оказа се, че не е от нея. Откачихме плейъра и оттечката изчезна. Та ... въпроса ми е чували ли сте за подобни проблеми и как става решаването им. Виждал съм хора, които с седмици не си палят автомобилите и нямат проблеми. Още е в гаранция плейъра, но ми казаха, че ако от сервиза в София ако решат, че консумацията му е в нормите няма да направят нищо. Майстора ми каза, че им се сменяли някви кондензатори за този проблем. Нищо не знам по въпроса :(
Замерването го направи с последователно вързана лампичка и интересното беше, че не светеше постоянно ами пулсираше.
Благодаря за помоща, предварително! :roll:

Lyubcho_88
чете
Мнения: 3
Регистриран на: Съб Апр 19, 2008 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#2 Мнение от Lyubcho_88 »

Имам същия проблем, за сега съм го решил така - един кабел мисля че беше розов или оранжев не трябва да е на + постоянно а когато слушаш музика. Той се връзва на прекъсвач на ключа за палене. Така без ключа да ти е на ключалката не може да се слуша радио. Общо взето на постоянен + се дава само една жичка която е за паметта. Това е и успех.

Публикувай отговор

Обратно към “CAR LOUDSPEAKERS”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта