Защо си мислиш, че твоето мнение е миродавно???GTI_ написа: Не мога да разбера защо вече 2-ри ден разтягаме темата като вече обясних част от причините за това звучене. За начало си направи активен филтър и след това може да напишиш какъв е резултата.
Филтъра няма да ти отнеме повече от 20-тина минути,а ние два дена си чешим езиците......
Остави човека да пробва различни варианти за да се научи, пък което решение му допадне него да ползва.
В този случай от опит глава не боли!
И все пак питаха pioneer4o дали кънти кутията а не тебе, нали???


