Практична Кутия за усилвател
Публикувано на: Съб Ное 26, 2016 3:11 pm
Здравейте, може ли някои идеи за практична кутия за лампов усилвател. До момента със всеки проект това ми е било проблем и като стане грозно със стърчащи кабели и какво ли не, попринцип се отказвам и го захвърлям. Сега искам да направя нещо, което ще мога да си го ползвам. Средно габаритите са ми, тороидален мрежов траф 11см диаметър, 5см височина. 2 платки 10х15см и една платка 7х10см за токоизправителя, изходен трансформатор 8см дължина на 6см височина и да речеме по сантиметър две между всичко това да дишат отделните блокове
Също се колебая цоклите на лампите дали да са повърхностен монтаж или монтаж върху кутията. Съвети?