pcc88 слушалков амп
-
jenko
- чете и пита

- Мнения: 93
- Регистриран на: Вто Дек 26, 2006 1:00 am
- Местоположение: Стара Загора
- Обратна връзка:
pcc88 слушалков амп
Възможно ли е да се направи едностъпален усилвател за слушалки с една лампа PCC88(двоен триод) за двата канала? Страхувам се,че няма да е достатъчна една лампа. 
- Daniel Petrov
- BG Audio Team™

- Мнения: 2348
- Регистриран на: Съб Сеп 11, 2004 12:00 am
- Местоположение: София
- Обратна връзка:
- Stanislav Bratanov
- има опит

- Мнения: 338
- Регистриран на: Сря Фев 08, 2006 1:00 am
- Местоположение: Стара Загора
- Обратна връзка:
-
Nikola Nikolov
- gitsov1
- има известен опит

- Мнения: 115
- Регистриран на: Нед Яну 08, 2006 1:00 am
- Местоположение: Сейнт Пол Малта
- Обратна връзка:
Аз не бих си сложил кондензатор на изхода след последната наложителна смяна на слушалки.По тази схема слушам аз.
http://headwize.com/images3/ciuff4_2.gif
http://headwize.com/images3/ciuff4_2.gif
-
Nikola Nikolov
- Stanislav Bratanov
- има опит

- Мнения: 338
- Регистриран на: Сря Фев 08, 2006 1:00 am
- Местоположение: Стара Загора
- Обратна връзка:
-
Nikola Nikolov
-
Nikola Nikolov
Още да добавя....ако го няма резистора и при изключени слушалки,Nikola Nikolov написа:Излишно плашиш хората....случил ти се е лош кондензатор,
а имаше ли 10 ком резистор на изхода ти към масата?
Много е важен и като слагаш кондензатори, трябва да мериш
потенциала в/у него!!! И така няма да сбъркаш!
в начален момент кондензаторът се явява еквипот. точка с анода, т.е.
виси. и при ръгане на слушалките, те ще изпукат като звук, може и да
останат цели.
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост