Marshall

Ако знаеш какво искаш!
Съобщение
Автор
GTI_PoWeR

Marshall

#1 Мнение от GTI_PoWeR »

Предлагат ми усилвател Marshall който е не "известен" модел. Единственото което знам, че е изпълнен с 4 големи лампи (пак с неизвестна маркировка), бил е за бас китара, и че е 100В моно блок. На външен вид бих казал че е това: http://www.marshallamps.com/product.asp ... de=1959SLP но кой модел от тази серия е точно, не знам!
Продава се на цената от 100лв и въпроса е заслужава ли си парите? Приемам всякакви мнения за тази серия усилватели.
Единствената забележка по него са потенциометрите но все пак не е ползван сигорно 10 години, най-малко :)
Сори за не коректно зададения въпрос но няма повече инфо, нито за модел, нито за лампите.

Nanko Rusev
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 2317
Регистриран на: Вто Окт 25, 2005 12:00 am
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Marshall

#2 Мнение от Nanko Rusev »

Имаш ли бас китара ? :HMguit

Аватар
Ivelin Braikov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 596
Регистриран на: Вто Авг 16, 2005 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#3 Мнение от Ivelin Braikov »

Вероятно иде реч за бас глава, на която ако все още са и читави лампите е направо без пари.
Но надявам се се сещаш, че не може да се използва като домашен хай-енд усилвател.. (ако случайно това ти е идеята) :D
What would you attempt to do if you know you could not fail?

GTI_PoWeR

#5 Мнение от GTI_PoWeR »

Амп-а се намира в Ловеч и се продава за 100лв! Има проблем с потенциометрите иначе си работи.
Който има интерес да пиши ЛС!

distrotion

#6 Мнение от distrotion »

За 100 лева получаваш 2 зле изработени трансформатора, шаси с много ненужни отвори стара зле тапицирана кутия и няколко цокъла
Всичко останало е за коша за боклук.
А забравих бонус лицев панел менте на Маршал.
Прецени си сам дали те устройва.

Усилвателите са изработвани преди около 30 години в София.
Човека явно е направил добри пари защото ги има в цяла България,доста бройки са били направени...

Публикувай отговор

Обратно към “Лампови усилватели”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта