EF86
-
viper
Интересна лампа подобна с която имам опит е еф 80 ползвам я и в момента като предусилвател, при работа ако я чукнеш с нокът звъни в колоните, обезателно екранната решетка трябва да се даде на маса ина4е влиза в автогенерация... поне при мен
минуси 4увствителна към вибрации
плюсовете са приятен звук
и красив външен вид
и се намират лесно по битаците
минуси 4увствителна към вибрации
плюсовете са приятен звук
и красив външен вид
и се намират лесно по битаците
-
AHDPO
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 6 госта
