EF86

Ако знаеш какво искаш!
Съобщение
Автор
Аватар
joro66
има опит
има опит
Мнения: 364
Регистриран на: Нед Яну 08, 2006 1:00 am
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

EF86

#1 Мнение от joro66 »

Моля, някой с повече практика да сподели впечетления за звука на тази лампа в пентодно свързване. Ще се ползва за предусилвател.

fagott

#2 Мнение от fagott »

капризна....

Аватар
joro66
има опит
има опит
Мнения: 364
Регистриран на: Нед Яну 08, 2006 1:00 am
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

#3 Мнение от joro66 »

В смисъл?

fagott

#4 Мнение от fagott »

не е лошо да монтираш цокъла и върху гума, е не със всички е така...

Аватар
joro66
има опит
има опит
Мнения: 364
Регистриран на: Нед Яну 08, 2006 1:00 am
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

#5 Мнение от joro66 »

Аха, ясно, чувствителна на вибрации. А за звука все пак някой нещо да каже?

viper

#6 Мнение от viper »

Интересна лампа подобна с която имам опит е еф 80 ползвам я и в момента като предусилвател, при работа ако я чукнеш с нокът звъни в колоните, обезателно екранната решетка трябва да се даде на маса ина4е влиза в автогенерация... поне при мен

минуси 4увствителна към вибрации

плюсовете са приятен звук
и красив външен вид
и се намират лесно по битаците :wink:

AHDPO

#7 Мнение от AHDPO »

А 6Ж32П ли е съветския аналог или се бъркам? Май руснаците казват, че EF86 е чувствително по-добра от аналога си, но все пак... как е и той?
С уважение,
Андро

Публикувай отговор

Обратно към “Лампови усилватели”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 6 госта