Interes za Digital Audio

Съобщение
Автор
AdsBot [Google]

Re: ÖÀÏ

#46 Мнение от AdsBot [Google] »

äà áå, çíàì ÷å ñà ñ òîêîâ èçõîä è çàðàäè òîâà î÷àêâàõ öåíà åé òàì íÿêúäå ãîðå â íåáåñàòà, àìà êàòî âèäÿõ êîëêî å íà 1953, ïðåäïî÷èòàì ãî... çíà÷è ñ íåãî, òàêà ëè?

audioman

#47 Мнение от audioman »

Ami da, samo 4e 1853 :wink:

audioman

DAC

#49 Мнение от audioman »

Quad, nqma na4in, nie si goworim za 20x po-golemi sumi. Ako se izcedqt ne6tata moje da stane za 80-130BGN, no po-malko..... Kak?? :?: :?:

audioman

Price Info

#51 Мнение от audioman »

Interesno, na sajta na AD se spomenawat ceni na AD1852-$8, AD1853-$9, AD1955-$7.5. Predi AD1955 be naj-skypiq, 1852 i 1853 bqha gore dolu $5.5 i $6.5. Sigurno gi proizwejdat w po-ograni4eni serii we4e...
No W K1 ima 1852 i 1853, a nqma 1955 :?

Zmej

#52 Мнение от Zmej »

Aми да взимаме 1853, докато има... :lol:
Или ще чакаме светлото бъдеще за 1955? :wink:

audioman

Finance

#53 Мнение от audioman »

Така, я да попитам, как искате да направим - да поръчаме всички платки наведнъж /вероятно октомври-ноември/ и да се изръсим яко, или една по една, стартирайки от 3-тата седмица на септември например, и да вкарваме периодично пари за платки и части....
И единия, и другия вариант си имат предимства и недостатъци.... За някои е по-лесно да пестят от други, аз също не съм сигурен в предпочитанията си.
:) :)

Zmej

#54 Мнение от Zmej »

Няма какво да си играем 'на час по лъжичка', по-добре всичко накуп, само да се уточнят бройките... Но все си мисля първо да вземем да напазарим елементите, че да не останем после с пръст там, дето слънце не оргява... :wink: :roll:
За платкаджийница имаш ли нещо предвид, щото ние във фирмата работим с една читава, освен да се поинтересувам как са като цена (щото досега кинти за платки през мен не са минавали), пък и ако ги пусна през фирмата, може да спестим ДДС-то... На Orcad взимат платки 100% (щото така им ги давам), за протел мисля, че да, но не съм 100% сигурен...

audioman

PCB

#55 Мнение от audioman »

Ами и аз имам добър опит с една платкаджийница и се оказва, че цените им са доста приемливи, особено за по-малки бройки и за едностранни такива. 8)
Ако купуваме сега частите се получава пак разпарчатосване на проекта и финансовите му разходи. Аз например обичам да виждам как нещо израства в ръцете ми :) , и затова предпочитам да конструирам блок по блок.... Това обаче не винаги е най-добрия начин. Също така междувременно изградените блокове могат да се тестват и асемблират, и всичко това дава стимул да се завърши по-бързо проекта :idea:
Говоря така, защото захранващия модул е вече готов като схема, след известно умуване и по-малко чертаене. :!:

Аватар
nik
чете
Мнения: 13
Регистриран на: Вто Авг 31, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#56 Мнение от nik »

Приветствам всички ентусиасти.
Имам едно скромно питане. :roll:

Приемате ли в групата за проекта хора, които не са "по-навътре" в материята?

audioman

Da

#57 Мнение от audioman »

Da, nqma problem. Kakwi sa ti interesite - da konstruira6, da u4i6, ili da si samo potrebitel??? /Moje i trite ednowremenno 8) //

Аватар
nik
чете
Мнения: 13
Регистриран на: Вто Авг 31, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#58 Мнение от nik »

Любител съм. Чета разни материали. Всички статии пуснати до този момент в сайта ми харесаха. За конструирането ме няма много, но все с нещо ще помогна :wink:

Аватар
Ivo_Hristev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1209
Регистриран на: Вто Авг 03, 2004 12:00 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Hi Nik

#59 Мнение от Ivo_Hristev »

остава и по сбирките да почнеш да идваш....
:D :D

Аватар
oceanman
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1267
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

#60 Мнение от oceanman »

То все отнякъде се почва...Не всеки от нас е капацитет по всичко...Всички тук гледаме да си помагаме...Затова е и сайта...Аз също по електрониката не съм в час...засега...,но държа да изпълним проекта за конвертор,който сме започнали :wink:

Публикувай отговор

Обратно към “Цифрово аудио”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост