Какво мислите за това?

Съобщение
Автор
bad1

Какво мислите за това?

#1 Мнение от bad1 »

Здравейте, искам да разбера това дали става за домашно кино и за музика? :roll: :roll: :roll:
http://www.eu.onkyo.com/package/package_en_4210288.html
По принцип ще се връзва с PC. Продава се в Техномаркет и струва 659лв. Та искам да разбера дали си заслужава като комплект или да се ориентирам към нещо друго за тия пари? Благодаря Ви :D

bad1

#3 Мнение от bad1 »

kennyb написа:За непретенциозно кино става. Особено за тази цена.
За музика с тези колонки.... трудно. Всичко зависи от очакванията ти.
За предпочитане е пред разните Самсунг, Сони, Панасоник и тн за тези пари. Поне е с отделен ресийвър и в някакъв момент може да му вържеш по-добри колони. Обаче нямаш плеър в комплекта.


Благодаря ти за изчерпателния отговор "kennyb"!!! Мисля още сега да отскоча и да накарам някой от магазина да го тестваме на място ;)
Благодаря ти отново :)

HanSolo
има известен опит
има известен опит
Мнения: 30
Регистриран на: Вто Ное 22, 2005 1:00 am
Обратна връзка:

#4 Мнение от HanSolo »

Това беше голямото ми миналогодишно разочарование!
Бях решил да се изненадам приятно за миналата коледа тъй като бях слушал предишния модел който беше с малко по-големи колони, а в последствие колоните на стария модел се оказаха ама съвсем различни колони от "новия" дизайн, не мога да опиша какво беше разочарованието ми когато отидох в магазина и чух новия модел... седейки там с парите в джоба и слушайки типичен "китайски" звук... щом и тази фирма се включи в играта с цените и бляскавия дизайн - няма какво да коментирам. Слушах половин час най-различни неща опитвайки се да се убедя, че е нещо от акустиката в халето ами... не можах да ги прежаля тези пари. За доста по-малко щях да имам приблизително същото качество.

bad1

#5 Мнение от bad1 »

Това е :( дежа ву :( и мисля, че си напълно прав HanSolo слушах 15мин също както ти си направил и не можа да ми допадне, някак си нямаше я чистотата на качествения звук, все едно слушах на колонки /First/ за PC закупени от 1-ия магазин за 10 кинта /даже те щяха да свирят по яко/. Освен това тия пичове от Технополис са ГОЛА ВОДА!!!! Отивам с кинтите в джоба за нещо което наистина исках да купя, но след като младежа ми сподели, че не могат да ми вържат цялата система, а мога да чуя само 2та канала /все едно слушах сръбски записи на двукасетъчно Hitachi от 86год. големия сняг/ на съвсем различен ресийвър от този който искам да взема...размислих и си тръгнах доста разочарован от това как тия пичове си гонят клиентите, а те винаги имат право ;) Но пък както е казал Народа - Всяко зло за добро!!!
:partyman: Наздраве на всички маняци и Весели Празници!!! :partyman:

Аватар
Simonov
има известен опит
има известен опит
Мнения: 1344
Регистриран на: Съб Ное 27, 2004 1:00 am
Местоположение: Пазарджик

#6 Мнение от Simonov »

Приличен DVD плеър с вградени декодери -> 6бр. GainClone -> 5бр. Малък ТЛ или DesktopTL -> приличен събувеф
Събираме всичко това и получаваме перфектното домашно кино, изградено с минмални средства, усилия и готово да отвее всякакви пластмасови комплекти в ценови клас до 1000лв та и нагоре ;)

Хайде със здраве :)
Изображение

Публикувай отговор

Обратно към “Домашно кино”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта