Receiver за B&W 703

Съобщение
Автор
Ziggo

Receiver за B&W 703

#1 Мнение от Ziggo »

Здравейте,
Наскоро си взех 40 инчов Full HD LCD телевизор, но след изглеждането на два филма се оказа, че трябва да направя нещо по въпроса и с озвучаването. След доста четене из нета се спрях на колони B&W 703, но идея си нямам какъв receiver е подходящ за такива колони (надявам се да ми простите невежеството но съм много бос в аудиото). Единственото което знам е че ми трябват два HDMI входа (за PC-то [видеокартата ми е с HDMI ] и PS3-то) :roll: .

Предварително благодаря за всички изказани мнения.

mtzakov
чете и пита
чете и пита
Мнения: 38
Регистриран на: Пон Май 30, 2005 12:00 am
Местоположение: Сливен
Обратна връзка:

#3 Мнение от mtzakov »

Здравейте! Предварително искам да кажа, че давам само идея, остави връзките както са сега PS3 и PC, а си пусни аудиото отделно. Да кажем с оптичен или коаксиален SPDIF за съраунд или само ляв и десен за стерео. Според мен трудно ще намериш ресивър с точно такива входове.

Аватар
Svetlin Adrianov
има опит
има опит
Мнения: 59
Регистриран на: Сря Ное 22, 2006 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#4 Мнение от Svetlin Adrianov »

Ресийвъри с по-няколко HDMI входа има колкото искаш. Вярно, че почват над 2000 лв., ама щом си си купил 40 инчово ЛСД това не би трябвало да е проблем. В България можеш без проблем да намериш Денон, Маранц, Ямаха, Пайъниър, а с повече желание и някои значително по-скъпи хай-енд марки. ДВД не се ли предвижда да включваш в тази система?

Ziggo

#5 Мнение от Ziggo »

eiio написа:Ресийвъри с по-няколко HDMI входа има колкото искаш. Вярно, че почват над 2000 лв., ама щом си си купил 40 инчово ЛСД това не би трябвало да е проблем. В България можеш без проблем да намериш Денон, Маранц, Ямаха, Пайъниър, а с повече желание и някои значително по-скъпи хай-енд марки. ДВД не се ли предвижда да включваш в тази система?


Ами не, мислех да ползвам DVD-то на PC-то и Blue-Ray DVD-то на PlayStation-а. А иначе кои от моделите на горе изброените марки биха пасвали на въпросните колони като характеристики? Много се притеснявам да не се окаже, че колоните няма да звучат добре само защото receiver-а не е бил подходящ.

Благодаря за всички отговори!

Публикувай отговор

Обратно към “Домашно кино”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост