2/6/8 канален предусилвател / ЦАП без декодери

Съобщение
Автор
audioman

#16 Мнение от audioman »

Няма никакво инфо, тези, които си купуват такива боклуци, не са кат нас, и ги пазят да не да им отече гаранцията, (тя пък е е дна гаранция) Мен естествено след година информацията няма да ми е нужна. Засега Креатива е надеждно решение, ама наистина китайските ресивъри може да са по-добра далавера

Bojo
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 992
Регистриран на: Съб Окт 02, 2004 12:00 am
Местоположение: София / Прага
Обратна връзка:

#17 Мнение от Bojo »

3aropka написа:Гледам, че има някаква KODA в Metro за 360 лв.

Доста голяма кутия с 5+1 талаШИТени колони.

Говорителите дори и да са скапани може би с малко замени да се докара нещо, както и по кутията.

Някой ако ги е отварял нека сподели какво има вътре.


Аз съм отварял два комплекта на КОДА. Едни даже имам при мене. Драгиев често ползва кутиите.

Аватар
DJ69
има известен опит
има известен опит
Мнения: 147
Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 1:00 am
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

#18 Мнение от DJ69 »

3aropka написа:Гледам, че има някаква KODA в Metro за 360 лв.

Доста голяма кутия с 5+1 талаШИТени колони.

Говорителите дори и да са скапани може би с малко замени да се докара нещо, както и по кутията.

Някой ако ги е отварял нека сподели какво има вътре.

Ако става въпрос за същия комплект суба му е активен баса му е от долу има пасивен излъчвател от пред , вътре е с 2 интеграли или ТДА или ТА та бяха имам му някуде схемата из нас те я дават като си го купиш мн странно ми се стори но то тожа друга тема ,та 2 та чипа се рових и неможах да намеря нищо за тях!Иначе за Кода изработката беше прилична по очуди ме как са го сдялали!Също така не вярваите 100% на принципната схема която са дали има мн груби грешки незнам дали нарочно или по невнимание но се виждат като се поразгледа по подробно как някои резистори са дадени на кусо")По отношение на сателитките нямам коментар.............

Публикувай отговор

Обратно към “Домашно кино”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта