какво ще кажете за reciver Harman

Съобщение
Автор
juls
чете
Мнения: 1
Регистриран на: Вто Май 19, 2009 9:08 am
Обратна връзка:

какво ще кажете за reciver Harman

#1 Мнение от juls »

мисля да си взимам нов ресиивар какво ще кажете за harman kondor ваобще като марка http://www.harmankardon.com/product_det ... 46&sType=C
другото кам което сам се насочил е онкио http://www.eu.onkyo.com/products/produc ... 75516.html

Аватар
Gethsemane
има известен опит
има известен опит
Мнения: 134
Регистриран на: Вто Яну 08, 2008 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#2 Мнение от Gethsemane »

Доколкото знам и чета тези 2 модела са само HDMI switch. Това ще рече, че ако подаваш звук и картина през HDMI входа няма да можеш да чуваш звука на колоните, а само на телевизора. Ще трябва да пускаш отделен кабел за звука - мен лично много ме дразни. Отделно, нямат опция всички приемани сигнали да ги конвертира към HDMI и ще трябва да опъваш един куп кабели до телевизора. Така се губи отчасти идеята от ресийвъра.
Ако не се лъжа, цената им е около 1000 лева, а за тези пари може да вземеш Yamaha 663, който във видео часта е по-добре. За звука е относително и трябва да се чуе.

Аватар
Borislav Stankov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1223
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#3 Мнение от Borislav Stankov »

За 1000 лв по-добре се насочи към някой от моделите на Yamaha и без това няма начин да чуеш добър звук, но поне ще гледаш по-добра картина

виж някой от RX-V... моделите
Естествената тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.
Изображение
CHE
Born Ernesto Guevara de la Serna 14 June 1928 Rosario, Argentina.
Executed by a US-trained Bolivian soldiers in La Higuera on 9 October 1967.

http://slackpack.net" onclick="window.open(this.href);return false; - What the Slack!?!

Аватар
ste
чете и пита
чете и пита
Мнения: 21
Регистриран на: Вто Юли 11, 2006 12:00 am
Местоположение: Пазарджик
Обратна връзка:

#4 Мнение от ste »

В сравнение с YAMAHA 663 по добър избор ли е DENON AVR 1909 , има ли някой преки впечатления.

MUSHMUROK555

#5 Мнение от MUSHMUROK555 »

Ямахата е въздух под налягане, аз имах такъв и съм го отварял, не го бива нито на звук, нито на сила, нито на меню, нито на нищо. Денон-а е по-добре, а в ценовия клас от 1000лв може да се вземе и Cambridge Audio Azur 340r.

Аватар
Gethsemane
има известен опит
има известен опит
Мнения: 134
Регистриран на: Вто Яну 08, 2008 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#6 Мнение от Gethsemane »

MPankoff написа:Ямахата е въздух под налягане, аз имах такъв и съм го отварял, не го бива нито на звук, нито на сила, нито на меню, нито на нищо. Денон-а е по-добре, а в ценовия клас от 1000лв може да се вземе и Cambridge Audio Azur 340r.
То пък защото Аzur 340R е много хубав. Вярно, че откъм аудио е доста по-добре, но като видео е само колкото да го водят AV ресийвър.

tarambuka

Re: какво ще кажете за reciver Harman

#7 Мнение от tarambuka »

школник Станков !
ти пък какво разбираш от тия пущини :)

Публикувай отговор

Обратно към “Домашно кино”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта