Заслужава ли си да си закупя ресивера PIONEER-416s/k ?

Съобщение
Автор
pioneer4eto

#16 Мнение от pioneer4eto »

Как един ресивър може да работи без тези части ? А как така няма захранване :o 8O :P :roll:

Аватар
Stefan Stefanov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 3026
Регистриран на: Съб Юли 31, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#17 Мнение от Stefan Stefanov »

Браво!
Сам стигна до извода, че това не може да работи!

Yoan Petrov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 201
Регистриран на: Пет Авг 20, 2004 12:00 am
Местоположение: Монтана ( студент в София )
Обратна връзка:

#18 Мнение от Yoan Petrov »

pioneer4eto написа:Как един ресивър може да работи без тези части ? А как така няма захранване :o 8O :P :roll:


Ако беше прочел и половината от темите в този форум нямаше да задаваш подобни въпроси. По всичко личи че не си наясно какво се коментира тук.

Аватар
ste
чете и пита
чете и пита
Мнения: 21
Регистриран на: Вто Юли 11, 2006 12:00 am
Местоположение: Пазарджик
Обратна връзка:

#19 Мнение от ste »

Аз имам 514 пълен боклук ,как го увеличиш малко повече му се включва защитата с тонколони JBL E80 , лош декодер DD 5.1,неграмотно изработено дистанционно ,ниския клас на PIONEER не струва ако знаех никога не бих го купил .

Аватар
Marian Lozev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1533
Регистриран на: Нед Яну 23, 2005 1:00 am
Местоположение: София, Парк "Света Тройца"
Обратна връзка:

#20 Мнение от Marian Lozev »

pioneer4eto написа:Как един ресивър може да работи без тези части ? А как така няма захранване :o 8O :P :roll:


паинерчо налити казвам кое е твоито ресивърче за тези пари ямаха rx-v395 маи беше модела тои е по добър поне декодерите са читави
като пари е 419лв топ арт е 449лв или пък си направи една добра стерео системка пак ще останеш впечатлен от филмите ..но вече всичко е с ац-3 филтър тоест долби диджитал .............
Open: http://uslugi.rent.bg/zabavlenie-zavede ... enec-3662/" onclick="window.open(this.href);return false;
Някои хора си мият чиниите преди формите на живот, развили се върху тях, да открият колелото.
Работно време 07:00/00:00 0885 255 233 Skype: qno_zloo

Аватар
Anakin
има известен опит
има известен опит
Мнения: 387
Регистриран на: Пет Дек 24, 2004 1:00 am
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

#21 Мнение от Anakin »

ste написа:Аз имам 514 пълен боклук ,как го увеличиш малко повече му се включва защитата с тонколони JBL E80 , лош декодер DD 5.1,неграмотно изработено дистанционно ,ниския клас на PIONEER не струва ако знаех никога не бих го купил .

На 512 му е доста добри дистанционното и ДТСа обаче стъпалата някои по ниски честоти не ги свирят просто а като се увеличи няма никакъв баланс ниски високи едните буквално изчезват познайте кои,а другите са като електрожен :)

pioneer4eto

Ресивъри - Пайниър

#22 Мнение от pioneer4eto »

Аз имам Пайниър в колата и съм страшно доволен. Не бях запознат дали правят добри ресивъри и стерео усилватели и исках да се допитам до вас,защото виждам ,че имате голям опит в сферата на музиката и исках да се допитам до Вас , защото нямам много спестявания,и искам да си взема нещо читаво ,скромно за музика ,или за някой друг филм ,защото стария усилвател грохна, единия канал хич го няма ,а не разбирам да го отварям,защото ще стане по зле,а да не казвам от какво слушам музика,защото ще се смеете много :oops:

П.С. Админи ,Съжалявам за глупостта с ЛАМПАТА :oops: ,грешката е изцяло моя , и ако има начин да се поправя , ще съм Ви благодарен много.
С Уважение,Иво.

Аватар
Stefan Stefanov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 3026
Регистриран на: Съб Юли 31, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#23 Мнение от Stefan Stefanov »

Offtopic: Няма нищо, и без това "Бисери" беше замряла напоследък ... :lol:

pioneer4eto

Въпрос :)

#24 Мнение от pioneer4eto »

Въпроса ми беше как мога да си поправя грешката :oops: Признах си ,за това ,че съм сбъркал. Обещавам и си давам думата,ако напиша пак някоя подобна глупост направо ме баннете ,ок :wink:

Аватар
Stefan Stefanov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 3026
Регистриран на: Съб Юли 31, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#25 Мнение от Stefan Stefanov »

Най-добрият начин е като се научиш да пишеш смислени неща!
Успех!

Stanley

#26 Мнение от Stanley »

Публикуваната по-горе снимка е на щатския модел, този за европейския пазар е още по-зле...в този нисък клас според мен Сони DG500 е по-добър избор.

dimitar_gen4ev

#27 Мнение от dimitar_gen4ev »

Аз имам 1016 за 1200 лв и честотната лента ми е 10-100кhz дали базовият модел е с по добри характеристики ? Мисли !

Публикувай отговор

Обратно към “Домашно кино”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта