Страница 1 от 1

Кабел за свързване на пред усилвател?

Публикувано на: Пон Дек 04, 2017 11:20 pm
от milonas69
Здравейте! Заглавието на темата не е точно формулирано понеже става дума за pioneer a 757. Искам да ви попитам, има ли смисъл от по качествен кабел за свързване на корекциите?

Re: Кабел за свързване на пред усилвател?

Публикувано на: Чет Дек 07, 2017 12:18 am
от dancoo
Корекциите звучат най- добре без кабел!
Ако може и монтирани в коша.

Re: Кабел за свързване на пред усилвател?

Публикувано на: Чет Дек 07, 2017 1:02 pm
от milonas69
Благодаря за изчерпателния и компетентен отговор!

Re: Кабел за свързване на пред усилвател?

Публикувано на: Чет Дек 07, 2017 10:40 pm
от npn
В този форум, корекциите са табу, защото са звено в ширпотреба системи. Някои хора си ги харесват. За тези хора, има други форуми, но по принцип кабелите имат значение, в която и да е система.

Re: Кабел за свързване на пред усилвател?

Публикувано на: Пет Дек 08, 2017 6:54 pm
от milonas69
Благодаря!