БРАУНОВ ГАЗ

Съобщение
Автор
Аватар
VITAN
има опит
има опит
Мнения: 364
Регистриран на: Сря Юли 26, 2006 12:00 am
Обратна връзка:

#1 Мнение от VITAN »

Няма нужда да се съхранява. Суперефективна електролиза (с въздействие не само на ел. ток - мисля да пробвам по-нататък и за сега не мога да дам подробности) - с толкова енергия, колкото газ е необходим. Колкото пламък е необходим - толкова газ - няма нужда от съхранение :D По-евтино и ефективно от ацетиленова горелка :idea: И по-безопасно - ако е прочетена цялата статия.

Прочети статията, за да можем да говорим по същество - заслужава си.
WWW.RIFE.HIT.BG IT CAN BE DONE!

Аватар
bluewater
има известен опит
има известен опит
Мнения: 40
Регистриран на: Пон Май 28, 2007 12:00 am
Местоположение: Балчик
Обратна връзка:

#2 Мнение от bluewater »

Vitane четох я статията от край до край , обаче в нея няма никаква техническа информация как да се изработи такова устройство. Нивото на трудност е дооста по високо спрямо устройствата с магнити или тези за електролиза...

Аватар
VITAN
има опит
има опит
Мнения: 364
Регистриран на: Сря Юли 26, 2006 12:00 am
Обратна връзка:

#3 Мнение от VITAN »

http://archive.beinsa.info/==%3e%20%c5% ... l%20Brown/ - схеми
Виж това - схеми са и то изчерпателни. Мисля не се насочва срещу алуминий и сплавите му. Има си съответни предупреждения.
Райф Pulser-а в нисковолтовата си част вероятно много ще спомогне за супер ефеткивната електролиза. Трябва да се пробват в комбинация:

- форма на електроди;
- катализатори като донори на електрино (6-та група на Менделеевата таблица без Полония). Може и Платина :) като ефективен донор;
- магнитни полета, пак като донори на електрино;
- честота >> 100кHz - 2,3 MHz >> която даде най-добри резултати (10-12V, 1A приблизително);

Има много хляб в тая работа.
WWW.RIFE.HIT.BG IT CAN BE DONE!

Аватар
VITAN
има опит
има опит
Мнения: 364
Регистриран на: Сря Юли 26, 2006 12:00 am
Обратна връзка:

#4 Мнение от VITAN »

Честотата повищава ефективността на електролизата в пъти. Особено мегахерците. Обаче е много важен и материала на електродите. Предстоят доста експерименти, затова, ако някой има интерес да повтаря опитите, да каже. Скоро няма да излезат окончателни резултати.
WWW.RIFE.HIT.BG IT CAN BE DONE!

Аватар
VITAN
има опит
има опит
Мнения: 364
Регистриран на: Сря Юли 26, 2006 12:00 am
Обратна връзка:

#5 Мнение от VITAN »

Мерси за инфото! Но нямам електроди от неръждаема стомана. Волфрам - колкото и да имам ще е малко. Един приятел може да бутне рамо, но сега имаме доста задачи, а развойните ми средства са ми от "пестене от банички". Само на мускули не става, а тия с парите не ги бърка цената на горивото... Ще го борим, но нататък. Много е ценно да тръгне поне една горелка.
WWW.RIFE.HIT.BG IT CAN BE DONE!

Публикувай отговор

Обратно към “NEW ORDER”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта