Royal Raymond Rife

Публикувай отговор
Съобщение
Автор
Аватар
Rumen Suvandjiev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 2924
Регистриран на: Нед Авг 01, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#47 Мнение от Rumen Suvandjiev »

Visaton написа:Никакъв анализ не е правен.Само казват всички че е псориазис ама никой не е сигурен :evil: .Също никой не може да каже какъв е причинителят.Ако имам време после ще ви дам и точното име на бактерията дето е писана по десетките рецепти :? :roll: :evil: .


Вземете да я заведете в някаква по-сериозна специализирана клиника. Псориазисът е опасна болест!
Нека първо се направи правилна диагноза, може да е нещо лесно отстранимо....

Daniel Petrov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 2347
Регистриран на: Съб Сеп 11, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#48 Мнение от Daniel Petrov »

Има две секвенции за псориазис, не е проблем да се пробва, гарантирано е, че странични ефекти няма.
За съжаление не мога да ти услужа с лампа, моята с цялата постановка е на село, там мориме саркома...
За 10-на дни откак светиме, състоянието се е закрепило на едно положение...
Иска ми се да е така наистина а не само да си въобразяваме...
Inspiration Audio
SE tube amps with direct heated triodes.

Изображение

HymerrA

#50 Мнение от HymerrA »

Widow ако имаш желание ми пиши едно ПМ с малко повечко инфо за лампата и стойността й.Можем да се пробваме да сглобиме още няколко екземпляра и да се тества.Болни и страдащи хора ще намерим винаги ,предрусали с обезболяващи и надяващи се на чудо.Знам че е тъжно,та дори брутално,но това е истината.Цялата фармация се основава на една гледна точка-като мреш,мри,ама ако си платиш може и да не усетиш :roll:
Идеята е много напред спрямо това ,което се прилага до ден днешен,но в темата вече сме си разяснили защо е така ,както е. Това чудо влияе ли на кожни заболявания все пак или на инфекций като стафилококовата ,защото ако е така ще сглобиме още едно управление без проблеми та да тестваме :smt017

ЕДИТ :Ъпдейтвай статуса на болния за да си създадеме реална представа за времето и промените настъпващи през него :smt107

Daniel Petrov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 2347
Регистриран на: Съб Сеп 11, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#51 Мнение от Daniel Petrov »

http://www.altered-states.net/barry/new ... uecies.htm
Това е списъкът с честотите, мисля че има всякакви форми на рак...
За лампи ще говоря с хората, които ги правят.

За болниците...
Никой не го интересува, след като са те отписали, даже не искат да ти осигурят условия да умреш... не може да си в болницата до последно, просто се спасяваш както го измислят близките ти...ако могат...
НЯМАМ ДУМИ за БЕЗОЧИЕТО на всички институции в тая държава!
Не е само здравеопазването...
Inspiration Audio
SE tube amps with direct heated triodes.

Изображение

HymerrA

#52 Мнение от HymerrA »

Aз ги разчетох сега,но за момента основна спънка ти е май ,че имаш само един работещ екзепляр,а определено има на кой да помогнеш още.
Ако отидеш в болницата ще ти обяснят да го прибереш обратно човека у вас за да можел да си отидел на собственото си легло сред семейството и т.н.Тях не ги интересува как и колко ще се мъчи.Ще ти напишат рецепта за да подопомагаш и ти дневния оборот на фармацията.
Абе не е истина.До вчера се вайках в каква държава живееме ,а днес вече се чудя в какъв свят :smt078
Дани можеш ли да обясниш какво ще се получи ако нещо се обърка с апарата и вместо честотата от генератора дойде друга,несъвместима с тези таблици ,но идеална за други клетки в тялото ни.Дали това няма да е риск,защото честно ти свалям шапка за всеотдайността и смелостта вложени в това начинание :smt023
Ако го докажеш поне за себе си ,а и най-важното помогнеш на някой изпаднал в такава беда си заслужава форумът да помогне с каквото може за да се сглобят прилично количетво апарати и да се използват с некомерсиална цел за вбъдеще :!:

Daniel Petrov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 2347
Регистриран на: Съб Сеп 11, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#53 Мнение от Daniel Petrov »

Последно като лежа два пъти в болницата (дупнишката и кюстендилската) и го тъпкаха с антибиотици и какво ли още не, саркома видимо нарастна с отчайващо бързи темпове и в двата случая. Това означава, че някое от техните лекарства съвсем не е лекарство, а вместо да помага, подхранва рака.
Уреда е доволно прост като устройство, става и с един дарлингтонов мощен транзистор с вграден демпферен диод, бобината в колектора, а в базата резисторен делител, за да не работи съвсем в клас Ц транзистора.
Аз му пускам 950-1000мВ, т.е. на границата на отпушването...
Другото е захранването - по добре е да се използва акумулатор, за да не се модулират 100-те херца след греца в/у сигнала, усещат се.
Мисля седна да начертая една схемичка със простичко зарядно за акумулатора...
Акумулатор 12 волта 4Ач е напълно достатъчен, такива се продават по магазините и не са скъпи.
Inspiration Audio
SE tube amps with direct heated triodes.

Изображение

Ivan Rachev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1914
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#54 Мнение от Ivan Rachev »

HymerrA написа:че имаш само един работещ екзепляр,а определено има на кой да помогнеш още.
...няколко души вече притежават
Aeroponic-LedGarden
Etheraudio
Metropolis

HymerrA

#55 Мнение от HymerrA »

Но те си остават "няколко души" макар че Даниел е споменал за няколко от тях май по-назад в темата.Иначе найстина е крайно просто изпълнение и си заслужава да се пробва и най-вече ,че това е последна надежда за всеки толкова болен човек. Добре ще е да се пробва с бащата на beauty_divine.Все ще е някаква помощ в случая,а и това не е само борба за някой,а борба за нещо,което може да се докаже в една либерална и беззаконна страна като нашата.Тук няма кой да спре Даниел или другите ентусиасти да пробват поне.
Иначе пациентът с рака закрепна ли се поне,макар още да няма видимо подобрение? Лечението у нас и по света е толкова скъпо,че поне вместо да се наливат пари за медикаменти като начало може да се влагат в тумографий през седмица за да се види черно на бяло дали има резултат от апарата на Rife.Надявам се сте му прекъснали медикаментозното лечение на човека за да не излезне ,че се бориш не само срещу коварна болест,а и срещу нечий лекарски подпис в дъното на рецепта :roll:
Колко траят и колко на брой процедури прилагате на денонощие :?:

Аватар
Demiurg
трупа сериозен опит
трупа сериозен опит
Мнения: 245
Регистриран на: Чет Дек 09, 2004 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#56 Мнение от Demiurg »

Извинявам се за това, което ще кажа, ама дали не е най- добре за общото благо да продължите без конкретики (или поне без имена)? Личните бележки са добър вариант, среща на бира - още по- добър !

(Тия дни си купих книгата за изгубените открития и я преполових, гледах и филма "Корпорациите" и съм малко притеснен. Едно такова нещо ще бръкне отзад на доста големи организации, пък аз не искам да се губят ценни хора !)

Аватар
Kiril Kirilov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1506
Регистриран на: Пет Юли 30, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#57 Мнение от Kiril Kirilov »

Ето колко елементарна е схемата на простата версия на апарата.
На входа трябва да се подават честоти от компютърния софтуерен генератор или вече записани на ЦД.

Изображение

Лампите трябва да бъдат напълнена с хелий с 16 милибара или 12 тора (12 мм живачен стълб).

Опитайте в Пловдив с фирма, изработваща неонови реклами. Ако не могат да надуят такава лампа, ще ви пратим оттук :-)

Схемата на Даниел е с далеч по-точно формирани фронтове на импулсите, никакъв проблем да се повтори също.


Относно терапевтичната ширина на метода :D
Човешките клетъчни структури са около 2000 пъти по-едри и устойчиви на такъв резонанс, така че не е лесно да си навредиш, защото ще ти трябват сигурно над 100 вата излъчена мощност в лампата и огромни продължителности на терапията :-)

Прочетете в книгата "Изгубените открития" от Джери Василатос на www.bard.bg е издание, намира се в книжарниците, на 180 страница е главата за Реймънд Райф и е само 40 страници. Човека с голямо вдъхновение е писал и е малко поетичен стила, но могат да се хванат всички съществени моменти от технологията.

Ще помагаме и ние с всичко, което знаем.

Действайте :-)
Последно промяна от Kiril Kirilov на Вто Юни 06, 2006 10:04 pm, променено общо 1 път.

IvoNovakov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 225
Регистриран на: Пет Юни 10, 2005 12:00 am
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

#58 Мнение от IvoNovakov »

Така като го гледам, ми прилича на транзисторно запалване, дето го слагахме навремето по Ладите :!:
_____________________
aka Airman

世間は狭い!

Daniel Petrov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 2347
Регистриран на: Съб Сеп 11, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#59 Мнение от Daniel Petrov »

Аз имена освен своето собствено не мисля да споменавам, на мен самия просто не ми пука!
Относно грешните честоти...
Ами аз самия съм си пускал докато тествах апаратурата по 3 пъти дневно 54 минутни секвенции за рабдомиосарком и ми няма нищо...
То е написано, честотата е уникална за всеки микроорганизъм, човешките клетки не се влияят, те са хиляди пъти по устойчиви от вирусите и бактериите.
Inspiration Audio
SE tube amps with direct heated triodes.

Изображение

HymerrA

#60 Мнение от HymerrA »

Кирилов имаш лично,а иначе с тази тема направо ми разбихте психиката.
Излиза ,че Rife може да стои рамо до рамо с Einstein. Неговото творение както казахме лекува,но както ти подчерта може при над 100 вата излъчена мощност в лампата да изпарява хора.Никога не можем да дадем отговор,но според мен вероятност има да са го спрели по-скоро военните ако са преценили правилно потенциала му в оръжейните технологий.

Публикувай отговор

Обратно към “NEW ORDER”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта