Страница 1 от 1

грамофон...

Публикувано на: Пет Май 04, 2007 10:33 pm
от nickolaycho
Попадна ми грамофон "Хитачи" старичък, запазен. Обаче работи на...11 волта променлив ток! Знаете ли такова чудо? Липсва му иглата-диамант ДС-СТ12. Идеи...

Публикувано на: Съб Май 05, 2007 10:20 am
от Simonov
Пусни снимки за да видим за какво става въпрос.