Имали някой запознат с Body-detox уреда

Съобщение
Автор
Аватар
wlado88
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 126
Регистриран на: Пон Май 18, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Имали някой запознат с Body-detox уреда

#1 Мнение от wlado88 »

Въпроса ми е някой наясно ли е по- подробно, имам предвид схемно с принципа на работа на посочения уред?
Лично аз си направих няколко процедури и съм изумен от резултата.
http://www.body-detox.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Аватар
Veselin Krachunov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 361
Регистриран на: Чет Мар 15, 2007 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Имали някой запознат с Body-detox уреда

#2 Мнение от Veselin Krachunov »

Би ли споделил с подробности резултата, както в краткосрочен, така и в по-дългосрочен план?
Мисля, че мога да те свържа с хора, занимаващи се с подобни уреди.

Аватар
wlado88
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 126
Регистриран на: Пон Май 18, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Имали някой запознат с Body-detox уреда

#3 Мнение от wlado88 »

Здравей, не мога точно по мой личен опит (от доста кратко време го ползвам)да направя изводи за дългосрочния ефект, но за 3-4 те сеанса на които бях, ефекта е отличен, става въпрос намалено ниво - холестерол, пикочна киселина и според операторите на уреда токсини.Ефекта се проявява минути след, като стартира електролизата, водата(солевият разтвор) бързо започва да променя цвета си извличайки споменатите натрупвания.
Заинтересуван съм да си го повторя.
Ако има хора запознати да помагат.

Evgeniy
чете и пита
чете и пита
Мнения: 99
Регистриран на: Вто Окт 13, 2009 8:39 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Имали някой запознат с Body-detox уреда

#4 Мнение от Evgeniy »

От години се занимавам с медицинска апаратура и това определено е един от хитовете в областта на медицината последно време и още повече, след като самият метод получи Нобелова награда. Аз лично дори мисля скоро да внеса няколко апарата от Китай, защото доста приятели само за това питат. Хората които познавам аз лично и го практикуват се занимават с това от не-повече от 1-2 години и още неможе да се каже за някакъв дългосрочен резултат, но всеки е като изумен от това какво се случва със самият разтвор.

Ivan Rachev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1914
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Имали някой запознат с Body-detox уреда

#5 Мнение от Ivan Rachev »

wlado88 написа:...става въпрос намалено ниво - холестерол, пикочна киселина и според операторите на уреда токсини.
... :D защо просто не живеете здравословно....
Aeroponic-LedGarden
Etheraudio
Metropolis

Evgeniy
чете и пита
чете и пита
Мнения: 99
Регистриран на: Вто Окт 13, 2009 8:39 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Имали някой запознат с Body-detox уреда

#6 Мнение от Evgeniy »

Колкото и здравословно да се живее липсата на контрол при вноса на храни и при хранително-вкусовата промишленост е факт. Едва ли може стреса и напрежението да се избегнат, колкото и да не му пука на човек. Едва ли можем да се затворим вкъщи и да не се показваме на сълнце, което става все по-вредно и по-вредно (хайде там имаме сериозни фактори от слънева защита). Холестерола не се качва само от храните а и от напрежението и стреса.

Ivan Rachev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1914
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Имали някой запознат с Body-detox уреда

#7 Мнение от Ivan Rachev »

Никой не те кара да ядеш такива храни , има БГ еко , био....Стреса се избягва перфектно по десетки начини , един е да имаш хоби което равно по удоволствието на стреса които ти носи работата. Тука за слънцето нещо не си си научил урока , точно обратното е , главен виновник за повечето самоубиства е липсата на слънце . Холестерола се смазва за секунди с подходяща храна .
Aeroponic-LedGarden
Etheraudio
Metropolis

Evgeniy
чете и пита
чете и пита
Мнения: 99
Регистриран на: Вто Окт 13, 2009 8:39 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Имали някой запознат с Body-detox уреда

#8 Мнение от Evgeniy »

Ivan Rachev написа:...Тука за слънцето нещо не си си научил урока..
Твърдо не съм съгласен а и не е редно малко крайно да се изказваш кой какъв урок си е научил и кой колко знае без най-малко представа да имаш за човек! Предполагам, че не си мислиш, че ти всичко знаеш! Няма такива хора, а това което коментираме в моента е гледни точки, дори учените са на различни теми по много от въпросите.

Ivan Rachev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1914
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Имали някой запознат с Body-detox уреда

#9 Мнение от Ivan Rachev »

:lol:
Aeroponic-LedGarden
Etheraudio
Metropolis

TUBdispanser
чете
Мнения: 7
Регистриран на: Съб Сеп 26, 2009 4:33 pm
Обратна връзка:

Re: Имали някой запознат с Body-detox уреда

#10 Мнение от TUBdispanser »

Слънцето е първият задължителен компонент, след него се нарежда водата. Слънцезащитните кремове се предлагат за да могат кожните кабинети да припечелват яко. Аааа май пропуснах и солариумите, мита за вредното естествено слънце и полезния солариум пак е с финансова насоченост. По начало голяма част от домашните електроуреди са излишни.
Аз си изхвърлих супер дупер KA стъклопакетите и климатика (DAIKIN URURU), защото естествените ми растения и цветя в стаята каталясаха за месец.

Има някакъв елетронен магазин "Самоздрав" където е кулминацията на топ 100 безполезни уреди за кретени.

Аватар
wlado88
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 126
Регистриран на: Пон Май 18, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Имали някой запознат с Body-detox уреда

#11 Мнение от wlado88 »

Темата малко се поизмести и се превръща в спор кой как живее.Целта на темата беше, да се допитам до хора с повече опит,които са наясно с принципа и схемата.
Все пак не мога да отрека, че се получи приятна дискусия.
Ако има желаещи да питат, успях да издиря дистрибутор за София на китайски аналог,при това за доста приятна цена.

Ivan Rachev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1914
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Имали някой запознат с Body-detox уреда

#12 Мнение от Ivan Rachev »

TUBdispanser написа: Аз си изхвърлих супер дупер KA стъклопакетите и климатика (DAIKIN URURU), защото естествените ми растения и цветя в стаята каталясаха за месец.
...знаеш ли точно как са повлияли стъклата и климатика ?
Aeroponic-LedGarden
Etheraudio
Metropolis

Публикувай отговор

Обратно към “Всички останали въпроси”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта