Страница 1 от 1
Публикувано на: Съб Яну 12, 2008 12:30 pm
от Ivan Rachev

Jankoff най- лесно ще разбереш какво имаме предвид ако ми дойдеш на гости да се запознаем и да послушаме музика . Не се притеснявай не притежавам скъпа купеёка Іехника , цялата система е"DIY-правеняк

.Единствено искам да напишеш след гостуването как свири системката ти сравнена с една пpавена

-0889626590 ,9898893.
Публикувано на: Съб Яну 19, 2008 9:25 pm
от devil90
...
Публикувано на: Съб Яну 26, 2008 3:19 pm
от villyr
Здравейте, тази седмица станах горд собственик на Cerwin-Vega VE-15 и естествено проблема ми в момента е какъв усилвател да им взема

Като се има впредвид параметрите им много се двуомя за Harman/Kardon HK-970 и в тази посока исках да попитам дали като мощност ще пасне на Vegi-те.По документи ги дават 400W,95db, 26hz-20KHz. Също се замислям за NAD или Denon но немога все още да взема решение тъй като не съм ги слушал все още.Бихте ли могли да ми дадете някакъв съвет за марка и модел на усилвател?
Благодаря предварително!
Публикувано на: Чет Фев 14, 2008 9:00 am
от Evlampi
коро предложих "денона" на един мой добър приятел,не като качество толкова.Нормален е ,за битови нужди.Наистина е с много "мек"тон но има едно НО! Правят ги в скандинавието и това е фактор важен за нас "конструкторите".Все пак и "нокиата"е от там някъде!
!!! Денон PMA 700 AE се прави в Япония ... Лееко встрани от скандинавието!
Публикувано на: Чет Фев 14, 2008 10:23 am
от Stefan Stefanov
[quote:6bcc4e0706="villyr"]Здравейте, тази седмица станах горд собственик на Cerwin-Vega VE-15 и естествено проблема ми в момента е какъв усилвател да им взема

Като се има впредвид параметрите им много се двуомя за Harman/Kardon HK-970 и в тази посока исках да попитам дали като мощност ще пасне на Vegi-те.По документи ги дават 400W,95db, 26hz-20KHz. Също се замислям за NAD или Denon но немога все още да взема решение тъй като не съм ги слушал все още.Бихте ли могли да ми дадете някакъв съвет за марка и модел на усилвател?
Благодаря предварително![/quote:6bcc4e0706]
Не оспамвай темата, а си пусни нова!