Страница 1 от 1

Публикувано на: Вто Окт 09, 2007 6:17 am
от Svetlin Iliev
Здравей. Смени всички електролитни кондензатори където ги видиш по усилвателя и най-вече в филтриращата група. След тази намеса всичко би трябвало да си е наред.

Публикувано на: Вто Окт 09, 2007 9:41 am
от Stefan Stefanov
Руските електролитни (а и другите) са може би най-ненадеждната част от всички (поне за руските телевизори, които съм имал беше така).