Страница 1 от 1

Препоръчайте ми усилвател за тези колони (CV E710)

Публикувано на: Чет Май 17, 2007 5:27 pm
от pacy4
вече нямам такива колони

Публикувано на: Сря Май 23, 2007 1:12 pm
от samara
...здрасти, явно си същия паци4 и си взел ти онези колони...що не взе и усилвателя :D
...това, че усилвателя е на 6 ома, а колоните на 8 не е проблем, само няма да си развиват пълната мощност, обратното би било по-лошо :wink: