Помощ при избора на ресивър

Харесах си един усилвател дали става?
Съобщение
Автор
Аватар
volverine
чете
Мнения: 1
Регистриран на: Нед Дек 14, 2014 6:00 pm
Местоположение: Разград
Обратна връзка:

Помощ при избора на ресивър

#1 Мнение от volverine »

Привет на всички, нов съм във форума но го следя от известно време си мисля, че е полезен за хората интересуващи се от аудио и др., и така да карам по същество.
Бихте ли ми препоръчали що годе качествен ресивър, който да поддържа новите аудио и др стандарти, ще се ползва предимно за гледане на филми и слушане на музика, писах що годе понеже бюджета е около 700 лв. По принцип държа да е нов заради гаранцията, но няма да откажа и съвет за втора употреба. Разчитам на вашия опит и наблюдения над конкретните марки и модели. Хубаво би било да има балансиран и качествен мек звук при слушане на музика и достатъчно мощ, за да се изгледа културно един филм, не знам доколко е възможно това с този бюджет, но колкото толкова.
П.П. Няма да откажа и съвет за говорители, които ще се комбинират за напред с този ресивър, за сега има едни Sony които са от домашно кино.
Благодаря

ivo_63
чете и пита
чете и пита
Мнения: 45
Регистриран на: Пон Мар 25, 2013 12:28 pm
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

Re: Помощ при избора на ресивър

#2 Мнение от ivo_63 »

В Теномаркет има в момента една промоция, Акай ресивър+2 фронтални+ 3-те съраунд +суба за 730 кинта. Разбира се е абсолютно за хора без много претенции.
Иначе Yamaha RX V 481 - има всичко , но е гол ресивър за 730 кинта. С колоните ще идеш в небесата.

Публикувай отговор

Обратно към “Усилватели”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта