СТК441
Публикувано на: Вто Мар 04, 2008 9:55 pm
Здравейте отново
.Веднъж бях видял усилвател с инт.схема СТК441.Звученето му не беше лошо.Бях решил да си реализирам усилвателче с такава схема.Тръгнах да търся инт.сх, но никъде не открих.Дори на места не бяха чували за такова нещо.Толкова ли е стара че не я знаят
.Намерих му някакъв пдф във нета.Горе долу ми се изясниха
параметрите,но ако някои знае нещо повече за нея да чукне няколко реда.Ще съм му благодарен.
ПС: Ако има някъде схема,която да не е на китайски Моля,подхвърлете я насам.
параметрите,но ако някои знае нещо повече за нея да чукне няколко реда.Ще съм му благодарен.
ПС: Ако има някъде схема,която да не е на китайски Моля,подхвърлете я насам.