усилвател за локомотив

Харесах си един усилвател дали става?
Заключено
Съобщение
Автор
Аватар
valeddy
чете
Мнения: 3
Регистриран на: Чет Мар 27, 2008 1:00 am
Обратна връзка:

усилвател за локомотив

#1 Мнение от valeddy »

здравейте. искам да ми предложите някаква схема на усилвател за локомотив. не ми трябват повече от 20 вата на 4 ома. от тук от там подочух, че транзисторните усилватели вадели хубав и мек бас. все пак аз искам вие да ми предложите някакъв транзисторен или интегрален усилвател. и ако захранването не е от тия по-сложните (според мен) - двуполярните, защото и идея си нямам какво означава двуполярно захранване. ако имате желание може да дигнете мъглата малко по отношението на тези двуполярните захранвания. много ама наистина много съм нов в тази тема и затова искам схемата да е по-простичка. накратко казано искам една не много мощна, що годе добра и проста схема. благодаря предварително.

Аватар
Stefan Stefanov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 3026
Регистриран на: Съб Юли 31, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#2 Мнение от Stefan Stefanov »

Ти прочете ли червения надпис в началото?
Ако не си, ето какво пише:
[color=red:413bb1c770][size=18:413bb1c770]Този сайт не е за начинаещи![/size:413bb1c770][/color:413bb1c770]

nikolai_dimitrov
има известен опит
има известен опит
Мнения: 63
Регистриран на: Съб Авг 04, 2007 12:00 am
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

#3 Мнение от nikolai_dimitrov »

Прочети това http://free.hit.bg/rrstzamp2/toc.htm ще ти е от полза.

Аватар
valeddy
чете
Мнения: 3
Регистриран на: Чет Мар 27, 2008 1:00 am
Обратна връзка:

#4 Мнение от valeddy »

за съжаление не съм прочел надписа. nikolai_dimitrov мерси за информация. започнах да чета и ми стана интересно. ще я прочета цялата. но все пак ще ми предложите ли някоя схемичка. имам една книжцица на господин Динев.от там ли да си трупам опита с тестване кое ще свирне най-добре.

Заключено

Обратно към “Усилватели”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост