Малко помощ за...

Имам говорител, каква кутия да му направя?
Имам кутия какъв говорител да и сложа?
И за неща от рода.
Съобщение
Автор
Johnnyil

Малко помощ за...

#1 Мнение от Johnnyil »

Здравейте на всички :D
От скоро съм регистриран, но не и от скоро разглеждащ форума. Преди да изръся накой тъп въпрос реших да се поровя и малко да се пообразовам за да намеря отговор на вече дискутирани въпроси, които ме интересуват. Все още няман точно утвърдена представа какво за мен е качествена музика, все пак за едни едно за други друго. Запалих се по ентусиазираността и знанията на хората участващи тук. Вече съм се насочил като заначало към първия си проект, а именно:
http://www.bgaudio.org/modules.php?name ... =0&thold=0
но ми е нужна "голяма" помощ относно филтрите за направата на този TL проект. Бих искал да помоля Вас колеги да ме насочите към кой да се бърна за направата им. Впрочем да ми ги направи, защото никак не съм наясно. За останалото, дори и много по-сложен да е проекта не ми е никакъв проблем ама филтрите :roll: . Още нямам усилвател, защото преди да си закупя искам първо да го чуя на мойте си "бъдещи" колони :wink: . Ще слушам предимно музика, стаята ми е 4 на 5 метра и искам да знам като за начало все пак добре ли съм се ориентирал?
Предварително благодаря на всички :D .
Поздрави.

Zlatan Kitanov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 471
Регистриран на: Сря Ное 17, 2004 1:00 am
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

#2 Мнение от Zlatan Kitanov »

Не мисля, че ще ти бъде проблем направата на този сериен филтър от първи ред. Имаш бобина и кондензатор, които можеш да поръчаш от Стеди Груп, те работят с куриер. Обърни се и към създателя на проекта - Даниел Петров, може да има допълнителни препоръки към него.

Аватар
Horna
има известен опит
има известен опит
Мнения: 40
Регистриран на: Сря Фев 09, 2005 1:00 am
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

#3 Мнение от Horna »

Сериен филтър от първи ред би изглеждал различно.. :wink:

Zlatan Kitanov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 471
Регистриран на: Сря Ное 17, 2004 1:00 am
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

#5 Мнение от Zlatan Kitanov »

Horna написа:Сериен филтър от първи ред би изглеждал различно.. :wink:

Абсолютно вярно :smt073
Някой не се е наспал...
Едно мисли, друго пише.

Публикувай отговор

Обратно към “Тонколони”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта