Проблем със свързването на компютър с тонколони 5.1
-
andrian.ivanov
- чете и пита

- Мнения: 86
- Регистриран на: Чет Авг 16, 2007 12:00 am
- Обратна връзка:
Проблем със свързването на компютър с тонколони 5.1
Проблема ми е следният. Имам 6 канално дано с вградено аудио. То има 2 букси от пред и 3 от зад. Вчера си взех тонколони Привилег и в комплекта имаше кабели за DVD и PC. Тези за PC са с два изхода за субуфера ми и един за компютъра, но така звука ми не беше 6 канален и днес взех от този същия кабел още два броя. ...така ме посъветва познат, но пак проблема ми остана! Не знам какво да правя и искам да слушам с пълния им капацитет.
-
andrian.ivanov
- чете и пита

- Мнения: 86
- Регистриран на: Чет Авг 16, 2007 12:00 am
- Обратна връзка:
Re: Проблем със свързването на компютър с тонколони 5.1
Никой ли няма идея тук наистина ми е спешно. Благодаря!
-
andrian.ivanov
- чете и пита

- Мнения: 86
- Регистриран на: Чет Авг 16, 2007 12:00 am
- Обратна връзка:
-
andrian.ivanov
- чете и пита

- Мнения: 86
- Регистриран на: Чет Авг 16, 2007 12:00 am
- Обратна връзка:
-
Martin Krumov
- има известен опит

- Мнения: 303
- Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 1:00 am
- Местоположение: София
- Обратна връзка:
Отзад и от трите букси трябва да взимаш сигнал, като всяка ти дава взук за 2 от колонките (броим и субуфъра за колонка).
Тествай с Windows Media Player, който дори и от МР3 пуска звук на всички канали ако те са позвулени от драйвера. Но най добре тествай с приложенитео в драйвера където, когато натиснеш с мишката върху всяка от колонките тя издава някакъв звук.
Успех!
Тествай с Windows Media Player, който дори и от МР3 пуска звук на всички канали ако те са позвулени от драйвера. Но най добре тествай с приложенитео в драйвера където, когато натиснеш с мишката върху всяка от колонките тя издава някакъв звук.
Успех!
-
andrian.ivanov
- чете и пита

- Мнения: 86
- Регистриран на: Чет Авг 16, 2007 12:00 am
- Обратна връзка:
-
Martin Krumov
- има известен опит

- Мнения: 303
- Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 1:00 am
- Местоположение: София
- Обратна връзка:
-
andrian.ivanov
- чете и пита

- Мнения: 86
- Регистриран на: Чет Авг 16, 2007 12:00 am
- Обратна връзка:
И аз мисля така FL/FR включвам в синята SL/SR включвам в зелената и SUB/CEN включвам в розовата от зад. От пред имам една за звук на компютъра и микрофон също. Ще съм Ви много благодарен за помоща, както и сега знам, че това са елементарни неща, но PC - то ми е ново и просто с тези драйвери и т.н. ставам малко объркан
-
D.Kolev
ðàçãëåäàé ñè èíñòàëàöèîííèÿ äèñê íà äúíîòî, òàì òðÿáâà äà èìà íÿêàêúâ óìåí ñîôòóåð çà çâóêà. ñëåä êàòî òèêíåø æàêà, òðÿáâà äà òå ïèòà êàêâî ñè çàêà÷èë è äà ñè èçáåðåø.
ÏÏ
âòîðàòà ïðîñòîòèÿ îò òóê
http://www.biostar.com.tw/app/en-us/mb/ ... hp?S_ID=20
àêî òîâà å òâîåòî äúíî
ÏÏ
âòîðàòà ïðîñòîòèÿ îò òóê
http://www.biostar.com.tw/app/en-us/mb/ ... hp?S_ID=20
àêî òîâà å òâîåòî äúíî
Последно промяна от D.Kolev на Чет Авг 16, 2007 11:09 pm, променено общо 1 път.
-
Martin Krumov
- има известен опит

- Мнения: 303
- Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 1:00 am
- Местоположение: София
- Обратна връзка:
-
andrian.ivanov
- чете и пита

- Мнения: 86
- Регистриран на: Чет Авг 16, 2007 12:00 am
- Обратна връзка:
Всичко съм направил, кадето трябва. Открива ми ги но не ми тръгват. На теста при зададени настройки или чувам цен и суб или задни, а предните изобщо! Драйверите са най новите. Биоса ми е от ноември, но все пак даното е ново. Все си мисля да не има нещо хардуерно, което те не са вързали или софтуерно, но до сега какво ли неопитах се трабваше да стане
-
andrian.ivanov
- чете и пита

- Мнения: 86
- Регистриран на: Чет Авг 16, 2007 12:00 am
- Обратна връзка:
И аз мисля, че това е проблема - нещо с джъмперите е, защото отпред аудиото по принцип рабити и е за слушалки, но буксата за микрофон там не, а отзад тази средната нещто не ми разпознава субуфера, защото от предните колони на теста звук не вадя. Стана само от буф/цен и задните. Мисля да отида в фирмата не ми дават да го отварям. Явно още тогава не са си свършели работата по конфигурацията ми.
-
D.Kolev
èñòîðè÷åñêè ñòàíà âúïðîñà. ïðî÷åòè ñè óïúòâàíåòî íà äúíîòî. ñèëíî ìå ñúìíÿâà äà èìà íÿêàêâè äæúìïåðè çà íàñòðîéêà.
êàêòî êàçàõà ïî-ãîðå - íà line out - ïðåäíè ëÿâà è äÿñíà, íà line in -çàäíè ëÿâà è äÿñíà, íà mic - ñóá è öåíòúð. íà ïðåäíèÿ ïàíåë-âñè÷êî îòêà÷åíî. äðóãèÿ íà÷èí å ñàìî ñ åäèí êàáåë ïðåç äèãèòàëíèÿ èçõîä.
ñëåä òîâà ñè ïðàâèø âñè÷êè íàñòðîéêè ïî ñîôòà è ñè èíñòàëèðàø Power DVD, ïóñêàø íÿêîé ôèëì íà äâä ñ 6 êàíàëåí çâóê è ñëóøàø.äðóãèÿ íà÷èí å äà ïîëçâàø èíòåãðèðàíèÿ òåñò.
ïðîáëåìà ìîæå ñúùî äà å íåêîðåêòíî ñâúðçâàíå êúì ðåñèâåðà èëè ïóñêàíåòî ìó íà äðóã ðåæèì.
êàêòî êàçàõà ïî-ãîðå - íà line out - ïðåäíè ëÿâà è äÿñíà, íà line in -çàäíè ëÿâà è äÿñíà, íà mic - ñóá è öåíòúð. íà ïðåäíèÿ ïàíåë-âñè÷êî îòêà÷åíî. äðóãèÿ íà÷èí å ñàìî ñ åäèí êàáåë ïðåç äèãèòàëíèÿ èçõîä.
ñëåä òîâà ñè ïðàâèø âñè÷êè íàñòðîéêè ïî ñîôòà è ñè èíñòàëèðàø Power DVD, ïóñêàø íÿêîé ôèëì íà äâä ñ 6 êàíàëåí çâóê è ñëóøàø.äðóãèÿ íà÷èí å äà ïîëçâàø èíòåãðèðàíèÿ òåñò.
ïðîáëåìà ìîæå ñúùî äà å íåêîðåêòíî ñâúðçâàíå êúì ðåñèâåðà èëè ïóñêàíåòî ìó íà äðóã ðåæèì.
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта