Gale GOLD MONITOR MK2 за 80 лева - струва ли си?
- tsekov
- чете и пита

- Мнения: 43
- Регистриран на: Пон Сеп 04, 2006 12:00 am
- Местоположение: Варна
- Обратна връзка:
Gale GOLD MONITOR MK2 за 80 лева - струва ли си?
Нека да започна с това, че съм далеч от аудиофил или дори човек с чувствителен слух. Видях тези колони в интернет за 80 лева чифта в перфектно състояние и според мен са супер в сравнение с каквито и да е китайски колони за тези пари. Вие как оценявате качеството на звука им? И също дали е възможно да си направя сам колони до към стотинка лева, които да са по-добри? Предварително благодаря за отговора ви!
-
GTI_PoWeR
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта