Gale GOLD MONITOR MK2 за 80 лева - струва ли си?

Имам говорител, каква кутия да му направя?
Имам кутия какъв говорител да и сложа?
И за неща от рода.
Съобщение
Автор
Аватар
tsekov
чете и пита
чете и пита
Мнения: 43
Регистриран на: Пон Сеп 04, 2006 12:00 am
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Gale GOLD MONITOR MK2 за 80 лева - струва ли си?

#1 Мнение от tsekov »

Нека да започна с това, че съм далеч от аудиофил или дори човек с чувствителен слух. Видях тези колони в интернет за 80 лева чифта в перфектно състояние и според мен са супер в сравнение с каквито и да е китайски колони за тези пари. Вие как оценявате качеството на звука им? И също дали е възможно да си направя сам колони до към стотинка лева, които да са по-добри? Предварително благодаря за отговора ви!

GTI_PoWeR

#2 Мнение от GTI_PoWeR »

Така като гледам къде какво дават за тях, май ще е по-добре да си направиш или купиш нещо по-висок клас!

Аватар
tsekov
чете и пита
чете и пита
Мнения: 43
Регистриран на: Пон Сеп 04, 2006 12:00 am
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

#3 Мнение от tsekov »

А можеш ли да ми дадеш някакъв съвет какво мога да си взема за горе-долу тези пари, защото честно да ти кажа нищо не разбирам от аудио техника, а не ми се дават повече пари.

Публикувай отговор

Обратно към “Тонколони”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта