моля за съвет при избора на кутия
-
milen_85
моля за съвет при избора на кутия
здравейте.познати ми казаха че тук мога да намеря информация за всичко свързано със добрият звук. работя в заведение във велико търново.в склада намерих 2 стари ,но поне според мен запазени говорители за които след като разпитах се оказа че стоят там от години.както и да е подариха ми ги от заведението.сега възниква проблема в каква кутия да ги сложа. на магнитите пише altec 421-8h serias II нямам представа какво е това и какви са му параметрите.моля да бъда извинен за невежеството,но някой беше казал че не срамно да не знаеш.моля ви помагайте!!!!
- Rumen Suvandjiev
- BG Audio Team™

- Мнения: 2924
- Регистриран на: Нед Авг 01, 2004 12:00 am
- Местоположение: София
- Обратна връзка:
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта
