моля за съвет при избора на кутия

Имам говорител, каква кутия да му направя?
Имам кутия какъв говорител да и сложа?
И за неща от рода.
Съобщение
Автор
milen_85

моля за съвет при избора на кутия

#1 Мнение от milen_85 »

здравейте.познати ми казаха че тук мога да намеря информация за всичко свързано със добрият звук. работя в заведение във велико търново.в склада намерих 2 стари ,но поне според мен запазени говорители за които след като разпитах се оказа че стоят там от години.както и да е подариха ми ги от заведението.сега възниква проблема в каква кутия да ги сложа. на магнитите пише altec 421-8h serias II нямам представа какво е това и какви са му параметрите.моля да бъда извинен за невежеството,но някой беше казал че не срамно да не знаеш.моля ви помагайте!!!!

Аватар
Rumen Suvandjiev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 2924
Регистриран на: Нед Авг 01, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#2 Мнение от Rumen Suvandjiev »

Ако това не е някакъв майтап, сдобил си се с чифт добри музикантски баси с честотна лента 35-8000Hz и чувствителност 97dB/W/m.
Изпрати ми на лично съобщение e-mail, за да ти изпратя фабричните спецификации.

Sylis
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 661
Регистриран на: Пон Юни 20, 2005 12:00 am
Местоположение: Лясковец (София)
Обратна връзка:

#3 Мнение от Sylis »

Малко инфо за тях ако не си успял да намериш ;)
http://www.lansingheritage.org/html/alt ... 421-8h.htm

milen_85

съвет при избора на кутии

#4 Мнение от milen_85 »

благодаря за предоставената информация

Публикувай отговор

Обратно към “Тонколони”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта