Басовите говорители са оригиналните от колоните Pioneer HPM 30 мисля, че бяха, високочестотния е екраниран руски, но свири доста прилично! Дупката за средата е толкова голяма, тъй като имах и една безплатна среда, но не ми направи впечатление, че не е затворена и сами разбирате, че не стана номера - купих 2 български за по 9лв. бройката. Другото което съм плащал са 3лентови филтри, останалото е фрий
Ето снимките - луфта при средата ще го запълня със силикон - все пак отгоре имат капаци, не е болка за умиране ->


Не съм сложил винтовете, тъй като утре ще купя силикон за да оплътня по-добре.
А усилватела на който ги пробвах и май май им идва в повече е този ->






