Страница 1 от 1

Re: Мнение относно Кутия?

Публикувано на: Съб Юли 28, 2007 1:09 pm
от wassilzaza
Raptora написа:Стремя се към максимално налягане...
Тогава ти трябва нещо такова, но с по-мощен говорител (и този стига) и си в джаза. http://www.bgaudio.org/modules.php?name ... pic&t=8102