Тогава ти трябва нещо такова, но с по-мощен говорител (и този стига) и си в джаза. http://www.bgaudio.org/modules.php?name ... pic&t=8102Raptora написа:Стремя се към максимално налягане...
Мнение относно Кутия?
-
wassilzaza
- има известен опит

- Мнения: 222
- Регистриран на: Чет Яну 04, 2007 1:00 am
- Местоположение: Ловеч
- Обратна връзка:
Re: Мнение относно Кутия?
The real Sound is Horn Subwoofer !!!
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта