Мнение относно Кутия?

Имам говорител, каква кутия да му направя?
Имам кутия какъв говорител да и сложа?
И за неща от рода.
Съобщение
Автор
wassilzaza
има известен опит
има известен опит
Мнения: 222
Регистриран на: Чет Яну 04, 2007 1:00 am
Местоположение: Ловеч
Обратна връзка:

Re: Мнение относно Кутия?

#2 Мнение от wassilzaza »

Raptora написа:Стремя се към максимално налягане...
Тогава ти трябва нещо такова, но с по-мощен говорител (и този стига) и си в джаза. http://www.bgaudio.org/modules.php?name ... pic&t=8102
The real Sound is Horn Subwoofer !!!

Публикувай отговор

Обратно към “Тонколони”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта